Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Natáčíte fotoaparátem video?

Petr S. (328)|18.4.2011 00:03
Natáčíte fotoaparátem video?

  • Ano, často
  • Ano, občas
  • Ne, můj přístroj video neumí
  • Ne, fotoaparát má hlavně fotit
Hlasování k této anketě je na homepage magazínu Digimanie v horní části pravého sloupce.
Deee-aN (97)|23.4.2011 08:34
Ano, občas. I když fotoaparát má hlavně fotit :p. Dokud jsem měl "jen" kompakty, video jsem s nimi točil. Teď už se to snažím plánovat tak, abych video pokud možno točil kamerou.
Tchutcho (186)|24.4.2011 22:23
Jednoznačně ne.Foťák mám od toho,abych s ním fotil,nikoli natáčel vídeo.:)
Birkoph (14)|25.4.2011 00:00
...kromě krátkých, "šotů" např. z dovolené, ne. Pro natáčení videa používáme videokameru...
??ba (5)|29.4.2011 22:00
Ne, fotoaparát má 100% hlavně fotit. Na video mám kameru, která je pro mě v tomto ohledu nezastupitelná a snad i nenahraditelná. Záleží, ale asi na situaci. Jelikož jsem s videem začal daleko dřív jak s focením, na dovolenou apod. bez kamery ani krok :-)
Souhrně řečeno nemít v DSLR video by mi vůbec nevadilo, ba naopak byl bych raději kdyby investice
vložené do videa v DLSR či všeobecně ve fotoaparátu byly investovány do parametrů, které se týkají pouze focení.
Rellik (1136)|30.4.2011 08:12
Tak já zrcadlem pouze fotím i když má video - to sem sice zkoušel, ale jen abych věděl jak to vypadá. Na točení krátkých videí mám jiný foťák (canon SX10is). Takže můžu zároveň říct že netočím i točím. :)