Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Nový firmware?

Petr S. (328)|21.4.2011 22:37
Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:


[SIZE="5"]Nový firmware?[/SIZE]



Samsung uvedl firmwary pro fotoaparáty NX10 a NX100, které přidávají nejen funkci Panorama Shot či i-Function. Líbí se vám takové rozšíření funkcí? Jsou k dispozici novější firmwary pro váš fotoaparát? A upgradovali jste jej už někdy? Zapojte se do diskuze!


Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
kubiii (61)|23.4.2011 15:19
Tak zrovna u NX jsou všechny upgrade fw velmi přínosné. V tomto ohledu musím Samsung pochválit. Druhou stránkou jsou jejich české stránky, ze kterých před nějakou dobou zmizel na stránce výrobku odkaz na firmware. Nezbývá než použít anglickou verzi nebo globální vyhledávač na českých stránkách. Sice je mi to celkem jedno, ale logiku v tom postrádám.

Z fw 1.30 jsem zrovna zkoušel panorama shot, funguje to tak, že se zmáčkne spoušť a foťákem se pohybuje vybraným směrem (doprava, doleva, nahoru, dolů) a foťák cvaká snímky, jakmile se spoušť pustí, foťák ze zachycených snímků sám složí panoramatickou fotku. Citelně rychlejší je také ostření, těším se až vyzkouším ostření v horších světelných podmínkách, s čímž jsem měl dost problém.

Tolik k poslednímu fw, z předchozích fíčurek bych vyzdvihl hlavně opravu zkreslení objektivu, které bylo hodně výrazné.
Neregistrovaný (0)|24.4.2011 07:57
ani nevím jestli je nějaký nový firmware, neovládám ten starý, fotím furt tak jak s manualním kinofilmem, mám to v paži !!!
fotozemek
Neregistrovaný (0)|24.4.2011 15:04
[quote=Neregistrovaný;9534]ani nevím jestli je nějaký nový firmware, neovládám ten starý, fotím furt tak jak s manualním kinofilmem, mám to v paži !!!
fotozemek[/quote]

Tak proč sem píšeš ty Burane.
Neregistrovaný (0)|24.4.2011 19:19
[quote=Neregistrovaný;9536]Tak proč sem píšeš ty Burane.[/quote]
abych ti hnul žlučí, gééénie
vlsladky (21)|25.4.2011 14:15
[quote=Neregistrovaný;9536]Tak proč sem píšeš ty Burane.[/quote]

Koukám jak může nějaký zamindrákovaný pisálek po někom anonymně plivnout tak to bez ostychu udělá a neuvědomuje si, že se tím do šuplíku Buranů zařadil sám. A co se týče firmvare, tak nejdříve kouknu co má vylepšit a poté ho třeba použiji. Příjemné svátky Vám přeje Vladimír Sladký.
Neregistrovaný (0)|25.4.2011 14:33
[quote=vlsladky;9543]Koukám jak může nějaký zamindrákovaný pisálek po někom anonymně plivnout tak to bez ostychu udělá a neuvědomuje si, že se tím do šuplíku Buranů zařadil sám. A co se týče firmvare, tak nejdříve kouknu co má vylepšit a poté ho třeba použiji. Příjemné svátky Vám přeje Vladimír Sladký.[/quote]

dík, tobě taky,
,,takové,, odpálkovávám s přehledem. neumí sa to podepsat, nemá to co ,,skřékat,,
ZF
snejdy (15)|28.4.2011 10:35
Osobně bych ocenil nový firm do Olymousu E-620, pokud by vyřešil často chybné vyhodnocení expozice s interním bleskem. Pokud fotím s exterem, je to OK ale s interním to hodně často pře/podexponuje. Přitom obojí využívá TTL. a nejsem sám kdo s tim u olympusu má problém, tak snad na tom zapracujou...