Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Všici normální fotografové spojte se.....

Tchutcho (186)|15.5.2011 23:32
Vzhledem k tomu,že zde na tomto jinak perfektním serveru dochází k nesmyslnému hodnocení v podobě hvězdiček a někteří jedinci toho velice zneužívají a hodnotí neadvekvátně a úplně nemyslně tímto způsobem a jelikož tato možnost hodnocení je totálně zneužívaná jedinci slabomyslného charkteru,proto vyzívám všecky zdejší a rozumně smýšlející fotografy,aby tuto možnost sabotovali v podobě nasazení plného počtu hvězd,bez rozdílu kvality fotografie a fotografa,jakožto osoby samotné.Pokud to admin umožňuje v opačném případě,proč by se to nemohlo realizovat v případě tomto.Tím se dá najevo,jak je toto hodnocení absurdní a snad se konečně pan admin nad tím vším zamyslí a něco s tím konečně udělá,páč pokud je mi známo,na reakce nereaguje a tento zdejší "problém",nikterak neakceptuje.Nejde mi o to vyvolávat nějakou revoluci,jen už nevím,jakým způsobem přimět pana admina,aby s tím už konečně začal něco dělat.Dále bych chtěl podotknout,že případné sankce,za toto své jednání,beru plně jen pouze na sebe a jsem připraven nést za ně odpovědnost,ale okolnosti mne nutí přikročit už jen k těmto zásadním rozhodnutím.Podepsán Tchutcho.
Hupp (225)|15.5.2011 23:40
Souhlas.
jardysa (55)|16.5.2011 21:07
Taky souhlas.
Alf (15)|17.5.2011 20:34
Normální člověk nemůže nesouhlasit...
Rellik (1136)|17.5.2011 20:39
Souhlasím taky.

Ale osobně ty hvězdičky beru jen jako grafický prvek na stránce, který nic nevypovídá o kvalitě fotografií - takže si jich v podstatě nevšímám... :-)
pavel_p (151)|17.5.2011 23:52
Nesouhlas s formou. Na druhou stranu, pokud by hvězdičky byly využívány, tak se ta extrémní hodnocení ztratí. Trochu problém je, že fotky skoro nikdo nehodnotí ani komentářem, ani hvězdičkama a po téhle akci už nebudou mít vůbec žádnou hodnotu.
piter (146)|18.5.2011 23:21
suhlas, ako inac... a forma sa mi velmi paci, dobry napad, Tchutcho.
Karel Polívka (315)|19.5.2011 18:44
1. Toto nemá co dělat v sekci Volná témata, týká se to provozu fotogalerie, k čemuž je vyhrazena vlastní sekce a navíc je tomuto už věnováno samostatné téma. Proto zde LOCK, pokračování nechť je v onom tématu, kde také záhy napíšu pár informací k tomuto.

2. Tchutcho, že nereaguji na všechny připomínky nebo návrhy na zlepšení neznamená, že je ignoruji. Ne vždy jsou ale některé změny snadné nebo vůbec možné v rámci dostupné funkčnosti, času a prostředků. Navíc - věnovat se něčemu takovému jako je např. zlepšování galerie mě (nebo kohokoli jiného na mém místě) musí primárně bavit stejně jako vás musí samozřejmě bavit galerii navštěvovat a používat, aby bylo vůbec co utvářet. Podobná forma nátlaku z jakékoli strany však může způsobit skutečnou ignoraci strany druhé, přestože by záměrem byl opak. Dobré komunitní funkce a prostředí dělá v první řadě zápal pro věc - chtít to dělat, ne muset to dělat. Zkuste to brát příště pls na vědomí, až budete chtít psát zase nějakou podobnou výzvu k sabotování :-).