Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: Disponuje váš fotoaparát GPS modulem?

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    V tom případě je to věc k ničemu. Snad výrobci do budoucna přitlačí na kvalitě (pokud není limitovaná velikostí zařízení). Ale spíš si myslím, že přitlačí na megapixelech a zoomu...
    Nevim, asi to nebude tak jednoduche, podobne, jako bych chtel, aby muj telefon prijimal signal a to za vsech okolnosti, coz vim, ze je nemozne...

Nastesti, tato funkce nefoti a lze ji nahradit funkci editoru. Uz bych po fotaku s GPS netouzil...( A55 uz mam)
    Odpovídat lze po přihlášení

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od bedalak Zobrazit příspěvek
    Nevim, asi to nebude tak jednoduche, podobne, jako bych chtel, aby muj telefon prijimal signal a to za vsech okolnosti, coz vim, ze je nemozne...

Nastesti, tato funkce nefoti a lze ji nahradit funkci editoru. Uz bych po fotaku s GPS netouzil...( A55 uz mam)
    Náhodou při hledání na netu narazil na tohle vlákno a tak ho přeletěl a jak to napsat slušně, no přijde mi to vtipné. Kdo to nemá ve foťáku, tak hledá důvodu proč je to ve foťáku blbost a kdo má, tak to většinou obhajuje. Osobně mám Canon PowerShot S100, který má GPS a nejenom že při focení dokáže zaznament souřadnice do EXIF infomrací k fotce, ale navíc umožňuje zapnout i zazamenávání trasy, takže jsem plně spokojen. Vše v jenom balení navíc ve fotoapárátu, který nemá k dnešnímu dni ve stejné kategori (tj. kompaktních fotoaparátů) konkurenci. Ovšem na druhou stranu to má i své nevýhody a to zejména, když zapnete neustálé protokolovaní a s foťákem se zašijete např. do hospody, kde signál samo nechytnete, tak pak se foťák snaží neustále chytnout signál a výdrž baterky jde do háje (a to samozřejmě i při vyplém přístroji, že máte právě zaplou funkci protokolování). Ale osobně jsem si tento přístroj nevybral pro funkci GPS, ale pro jeho jiné přednosti, takže se přiláním k těm, co GPS ve foťáku vítají. Když už to tam mám, tak proč ne, občas se to hodí :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 11-05-2009, 11:05