Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Digitální zrcadlovky: Pomoc při výběru fotoaparátu prosím

Neregistrovaný (0)|24.6.2011 14:16
Tazatel: Zdeněk Apolen

Znění dotazu: Ahoj.
Já vím že je toho tady asi spousta a taky jsou zkoušel hledat, pokud je téma které mi dotaz zodpoví, prosím přesměrujte mě.

Rád bych si koupil, pokud jsem to dobře pochopil digitální zrcadlovku, né nic profi, spíš nějakou hoby pro začátečníka. Pokud je to tedy pro mě potřeba.
Nyní fotím na klasický kapesní digitální fotoaparát a na mobil N900, fotím dá se říct vše, ale protože jsem hasič fotím hasičkou techniku, vozy, jejich detaily. Rád fotím i přírodu, hlavně krajinu. Taky občas rád fotím lidi, různé pózy i detaily. Na tom co mam mě štve že je to pomalý i na největší rozlišení sou ty fotky taky bez života, nemastný neslaný jak se říká, celý takový zašedlý, no asi to znáte. Prostě to už mě štve a nechci na tomhle fotit, chci něco s čím se mohu učit a co bude umět fotit dá se říct kvalitní fotografie.

Nemám představu co koupit, jak říkám něco pro začátečníky s takovou mašinou, ale zároveň něco co nebude fotit jako ten kapesní digital.
Prosím poradil by mi někdo? Pokud byste potřebovali nějaké další informace, rád je zodpovím.
Cena zatím nehraje až takovou roli, ale aby to nebylo za 20 tisíc :D

Děkuji moc vše za pomoc a rady : )
Zdeněk Apolen
Hupp (225)|24.6.2011 14:41
Pokud to má být opravdu zrcadlovka, tak Nikon D3100 má mít v menu i průvodce fotografování pro začátečníky v češtině
Zdeněk Apolen (0)|24.6.2011 14:49
No já si myslím že zrcadlovky jsou kvalitní fotoaparáty, nechci zase nějakej kapesní digital.
Pokud ale je něco, co taky fotí dobře a není to zrcadlovka, tak neni problem : )