Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Jak archivujete své fotky?

Petr S. (328)|10.7.2011 22:54
Jak archivujete své fotky?

  • Na pevný disk v počítači
  • Na externí disk
  • Na CD/DVD
  • Fotky po vytištění nearchivuji
Hlasování k této anketě je na homepage magazínu Digimanie v horní části pravého sloupce.
busy (782)|10.7.2011 23:18
A kde ? Zatial tam stale svieti "Fotografujete akty?".
Inak ja osobne archivujem fotky na pevny disk v pocitaci a zalohu robim na externy USB disk.
Bude mozne v ankete zahlasovat za obe moznosti ?
Tchutcho (186)|11.7.2011 10:21
Petr S. : Nic ve zlým,ale proč se tyhle Tvoje otázky (články) neustále opakujou? Tahle otázka byla už někdy před půl rokem položena,stejně jako mnohá ostatní.Proč se furt ptát na ty samý věci neustále dokola?:hmm
Petr S. (328)|17.7.2011 22:25
Busy: Ankety na fóru vytvářím většinou v neděli večer, ale do našeho redakčního systému se promítnou až přesně o půlnoci, kdy automaticky dojde i k úpravě odkazu z předešlé diskuze na aktuální. Proto většinou na několik málo hodin může dojít k tomu, že sice magazín ještě zobrazuje starou anketu, ale na fóru již je zároveň i nová.

Ohledně možnosti zvolit více možností v anketě: Je to zajímý nápad, zkusím to projednat se šéfredaktorem.

[quote=Tchutcho;10754]Petr S. : Nic ve zlým,ale proč se tyhle Tvoje otázky (články) neustále opakujou? Tahle otázka byla už někdy před půl rokem položena,stejně jako mnohá ostatní.Proč se furt ptát na ty samý věci neustále dokola?:hmm[/quote]

Tchutcho: Kde jsi prosím viděl, že by tato otázka byla v anketě již položena? Prošel jsem si celé fórum diskuzí k anketám a nikde stejnou otázku nevidím.. :notsure :runaway

Možná najdeš někde souvislost mezi VD a anketami, to sice ano, ale vždy je mezi danými tématy určitý časový rozestup a hlavně oba typy článků jsou jiné - jeden primárně slouží k vytvoření ankety, a tím i zajímavému procentnímu porovnání různých názorů, zvyků či zkušeností našich čtenářů, zatímco druhý je pouze o určité "výměně názorů" mezi několika lidmi, kteří navíc ani nemusí být u nás zaregistrováni.
Tchutcho (186)|18.7.2011 15:24
Petr S. : Máš pravdu a omlouvám se.Prošel jsem si to všecko taky,nikde to tady dvakrát položeno opravdu není.Ovšem měl jsem za to,že už jsem na nějakou takovou otázku tady někdy odpovídal:notsure.Možná se na to kdysi někdo ptal a já to měl prostě zafixovaný.Takže se nezlob,že jsem tak vyjel.Příště si to raději pořádně ověřím.:)