Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

kompakt s manualnim zoomem

holashh (3)|21.7.2011 10:42
Zdravim, uvazuji o koupi pristroje, ktery bude mit manualni zoom a bude dostatecne rychly.
Narazil jsem zatim na:
- fuji 200EXR - ten se uz pomalu neda sehnat
- fuji hs20exr - na muj vkus uz je docela drahy, potom jeste starsi braska hs10
- casio ex-fh25 - vsude se pise ze ma manualni zoom, ale to se mi moc nezda

Chtel bych prejit od "hloupeho" kompaktu a priblizit se zrcadlovce. Na tu jeste nemam jak penize, tak odvahu zacit a chtel bych nejaky mezi stupen. Skoda jen, ze panasonic neudelal nastupce fz50, se kterym mam nejake zkusenosti.

Procitam pilne recenze, ale nemuzu se rozhodnout, poradite nekdo, popr i jiny stroj, ktery by odpovidal me predstave :-).

Pokud uz nekde takove doporuceni je, tak me, pls, presmerujte diky.
Milan Šurkala (3381)|21.7.2011 14:57
Casio FH25 manualni zoom nema! Ono to jen tak vypada, ale fakt tam neni. No, v cem to povazujes za mezistupen? Pokud v ovladacich prvcich a moznostech nastaveni, tak jo. Pokud kvalitou obrazu, tak to uz tak moc slavne nebude (v RAWu jeste jakz takz), vyjimkou je zminena S200EXR, ktera foti opravdu velmi kvalitne a tem levnejsim zrcadlovkam se trochu priblizuje. Takze pokud se da sehnat, tak S200EXR.
holashh (3)|22.7.2011 07:07
Diky Milane, jak jsem procital vsechny recenze, clanky a nazory, taky jsem dosel ke stejnemu nazoru. Diky za rozbor a presne jsi vystihl, co od toho cekam ;). Takze zkusim ji sehnat.

Jeste jednou diky
holashh (3)|12.8.2011 08:13
Tak jsem si ho pred par dny koupil na e-bay, asi snad posledni kus ;-), zatim se szivame, ale fotky to ma supr, zrcatko to neni, ale snad se na tom neco naucim, nez si koupim zrcatko.

Jeste jednou diky za radu.
Reeaper (12)|2.12.2011 11:13
Fujina HS20EXR by taky nebyla špatná volba, ne?