Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Vyplatí se oprava

alice2 (1)|22.7.2011 13:38
Dobrý den, prosím vás o laskavý názor, zda se vyplatí opravovat fotoaparát Canon PowerShot 720A Is. Oprava podle vyjádření certifikovaného servisu bude stát 1350.-Kč. U fotoaparátu mám poškozenou záklopku šachty pro baterie, která nedrží. Vím, že dnes jsou nejen širookúhlé, ale s dokonalejšími parametry. Čili vyplatí se oprava a mám jej nechat jako záložní nebo jej definitivně odložit bez opravy? Děkuji moc. Pomůžete mi v rozhodování. Alice
priwi (1)|23.7.2011 11:49
Já bych to přelepil normálně izolepou, za ty peníze se to asi nevyplatí. Radši bych si je uložil na koupi novějšího modelu. Samozřejmě záleží na tom, jestli to opravené svépomocí bude aspoň trochu držet :-) Popřípadě, pokud máte možnost, koupit přes Ebay - http://cgi.ebay.com/NEW-OEM-CANON-A720-BATTERY-COVER-CAP-/390073115998?pt=Digital_Camera_Accessories&hash=item5ad22b655e - vyjde to asi na 450 Kč.
Tchutcho (186)|24.7.2011 11:18
:eek: Cožeee? Oprava záklopky na baterky za třináct stovek? Tak to ať se pánové v servisu chytěj za co chtěj,třeba za frňáky.To drobátko přehnali mistři servisáci,ne?:thumbdown A ty bys je chtěla v týhle zlodějně podporovat.To fakt raději přelep izolajdou.;)