Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Rozbitý display

Biker65 (3)|1.1.2009 18:14
Má smysl nechat v servisu vyměnit prasklý display, když cena nového fotoaparátu Canon byla 2500 Kč? Myslím, že by se dal někde sehnat nový display, který bych si troufl vyměnit. Takže ještě jeden dotaz: nevíte o nějakých webových stránkách, kde by se nabízeli náhradní díly?
Petr S. (328)|3.1.2009 08:18
O takovém obchodě jsem ještě neslyšel, i když je možné, že někde nějaký takový skutečně je. Pokud do toho chceš jít, stálo by za to určitě podívat se po nějakých aukcích (Aukro a spol.), zda tady nenajdeš ten samý model fotoaparátu, ale jinak poškozený, s funkčním displejem. Prodává se to vážně úplně všechno :) Nakolik je ta výměna LCD ale v domácích podmínkách možná, to ti nepovím, nikdy jsem to nedělal.
Milan Šurkala (3381)|3.1.2009 19:45
Obávám se, že výměna by stála ještě mnohem více, než samotný fotoaparát. Jak říkal Petr, je možné, že bys sehnal nefunkční Canon téhož typu a dobrý LCD displej tam vyměnil. Vzhledem k tomu, že starším Canonům občas odchází snímací čipy, nemusel by být velký problém sehnat nějaký vadný kus. Osobně bych se spíše díval po novém fotoaparátu, ale hraješ-li si rád, určitě to zkus, můžeš dost ušetřit.
HimiX (187)|5.1.2009 10:10
Vetsina veci se uz dnes nevyplati opravovat, bohuzel :-(
Takze nejspis koupit novej fotak.
Karlos5573 (269)|8.1.2009 16:01
Kdysi dávn jsem měl možnost koupit EVF s rozbitým displejem ale nový lcd (ke kterému je součástí i nový vnitřek) by stál asi 80 procent ceny nové EVF