Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Víkendová diskuze: Každý rok nový foťák?

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Prvy fotak (BenQ C-740) som vymenil lebo som uz pokukoval po Fuji F50 a mal som nan kupca.
    Ked sa mi Fuji pokazilo (neslo zapnut) tak som si kupil Casio EX-V8.
    Hned na druhy den mi spadlo na zem a rozbilo sa LCD :-(
    Na skusku som si kupil velky UZ vo vypredaji: Konica - minolta Z10. Celkom dobre to fotilo, no bolo to neskladne hebedo .. tak som ho nechal rodicom a kupil si Sony H20.

Medzicasom som vyreklamoval Fuji F50 a opravil LCD Casia .. no aj tak nefunguju ako by mali, takze nemam to svedomie snazit sa ich niekomu predat.

Koli zaberom bez blesku s kamosmi (na co ziaden vtedajsi kompakt nestacil) som si kupil PEN E-P1 a svetelny pancake. To je uz optimalne, no koli vacsej pohotovosti/pohodlnosti pokukujem po E-P3 .. a asi si ho kupim ked sa bude predavat. A predpokladam ze ked vyjde E-P4 (bude mat urcite lepsi chip, mozno bude mat elektronicku uzavierku) asi tiez neodolam.

Takze: asi som z tych, co si kupuju fotak kazdy rok (v pociatku dokonca aj viacero fotakov) .. len ten minuly a sucasny som zatial vynechal (hoci: kupil som si objektivy)
    Odpovídat lze po přihlášení

Neregistrovaný

ani omylem, kupuju až jak starý odejde do věčných lovišť.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010
    Fotografií
    3

Spíš to mám naopak, když se rozhodnu pro něco nového, rok čekám, než vyjde něco podle mých představ... foťák vybírám od loňského podzimu (starý mi slouží již skoro 9 let), rok před tím jsem čekal půl roku na nový notebook...

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Citace Původně odesláno od Germoe Zobrazit příspěvek
    Spíš to mám naopak, když se rozhodnu pro něco nového, rok čekám, než vyjde něco podle mých představ... foťák vybírám od loňského podzimu (starý mi slouží již skoro 9 let), rok před tím jsem čekal půl roku na nový notebook...
    Ja jsem na notebook cekal 4 roky :-D Na auto tez tak. Ale druhe auto mi zabere asi trochu mene casu, uz jsem zacal vybirat, tak snad pocatkem pristiho roku.

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Apr 2009
    Fotografií
    112

Ked je uz rec o notebookoch, tak moj jediny notebook pochadza este z roku 2000, a aj to bol kupeny v second-hande, takze ktovie aky stary uz bol predtym (ale myslim ze max. tak rok-dva). Novy som si este nekupil, ale ked pride na trh nejaky rozumne drahy s SSD diskom a OLED displejom, budem o nom uvazovat...

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Citace Původně odesláno od Milan Šurkala Zobrazit příspěvek
    Patrim mezi lidi, kteri vymenuji stare veci az v momente, kdyz nefunguji
    zaujimave, toto si o sebe myslim aj ja (mobil, auto, dokonca aj oblecenie) .. ale fotakov sa to dako netyka .. a vdaka fotakom (a spracovaniu RAW) rozmyslam ci uz nie je vhodna doba na upgrade pocitaca...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2009
    Fotografií
    347

Kurec a co su, zazobanec ???

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Ja zacal nejdrive s canon myslim a70, kdyz se po nejakem case rozbil(myslim, ze i ja na tom mam svuj podil) a uz se mi oprava nezdala byt vyhodna presel jsem na zrcadlovku c 350D, ktery mi slouzi dodnes. Ma sve mouchy, ale kdyz clovek vi, na co si davat pozor, tak fotka vetsinou dopadne vyborne - nejhorsi je zapomenout prepnout vysoke ISO. Lepsi je investovat do objektivu nez do noveho fotaku - v tom pripade bych musel investovat i do pocitace (vic megapixelu, mnohem delsi cas pro konverzi z raw), vetsi pamet (tech 8GB by u novejsich fotaku mohlo byt nedostatecne).

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Zdravím,
    já teda nekupuju foťák každý rok, koupili jsme si minulé léto s přítelem nový foťák Samsung a jsme s ním spokojení. Předtím jsem měla Olympus, který už nefunguje, protože si s ním hrála moje malá sestra . Teď ale uvažuju, že bych koupila na Vánoce foťák mamce. Doporučil by mi někdo z vás hezký malý foťák, kdy cena odpovídá kvalitě? Díky za tipy

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Doporučte nový fotoaparát!
    Od Hana Konečná v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 22-08-2011, 18:41
  2. Víkendová diskuze: Nový firmware?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-04-2011, 09:35
  3. Víkendová diskuze: Foťák k vánocům?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 12-12-2010, 18:37
  4. Reakcí: 23