Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Canon PowerShot SX30 IS nebo nikon Coolpix P500 nebo PANASONIC Lumix DMC-FZ47

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Zdravím,
    prohledala jsem všemožné obchody a recenze na tyto fotoaparáty,ale i tak některým věcem nerozumím. Nejsem totiž žádný profik. Chci mít doma pořádny digitál, který fotí hezké fotky,ale nějak se nedokážu rozhodnout mezi Canonem PowerShot SX30 IS , nikonem Coolpix P500 nebo PANASONIC Lumix DMC-FZ47. Proto bych vás chtěla poprosit o radu, který z fotoaparátu je asi tak nejlepší?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Citace Původně odesláno od Bettka Zobrazit příspěvek
    Zdravím,
    prohledala jsem všemožné obchody a recenze na tyto fotoaparáty,ale i tak některým věcem nerozumím. Nejsem totiž žádný profik. Chci mít doma pořádny digitál, který fotí hezké fotky,ale nějak se nedokážu rozhodnout mezi Canonem PowerShot SX30 IS , nikonem Coolpix P500 nebo PANASONIC Lumix DMC-FZ47. Proto bych vás chtěla poprosit o radu, který z fotoaparátu je asi tak nejlepší?
    Všecky sou ve své třídě dobrý. Já bych dal přednost Panasonic Lumix DMC-FZ 47.

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Presne medzi týmito 3 sa aj ja rozhodujem, ale idem do toho Nikonu P500, dúfam, že to bude dobrá voľba

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 02-10-2012, 00:56
  2. co je lepší Nikon Coolpix P500 nebo Sony cybershot HX9??
    Od miskaaa4 v sekci Fotoaparáty s EVF
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 26-04-2012, 17:13
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-11-2011, 20:15