Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Software pro centrování fotek

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Mám problém. Fotil jsem bouřku a bohužel jsem neměl s sebou stativ. Udělal jsem celou serii snímků a teď bych z nich rád udělal jakýsi timelapse. Existuje nějaký software, který by ty fotky dokázal upravit tak, že by ty fotky na sebe pěkně navazovaly i za cenu většího ořezu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele Rellik
    Registrace
    Aug 2009
    Fotografií
    16

nějak nechápu dotaz. To jako že pozadí (země, stromy, budovy) budou na jednom místě a blesk bude na pozici kde bleskl a z těch fotek bude jako jedna z těch všech? Takový program myslím není. Leda si s tím sám pohrát v nějakém grafickém editoru. Osobně doporučuji GIMP i když pro uživatele windows bude trošku složitější díky jeho rozhraní...

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Nejde o blesky. Ale o celý oblak focený za dne. Něco podobného zprovoznil youtube, pokud máte roztřesené video. Tak pomocí ořezu to video upraví tak, aby to roztřesení minimalizovalo.

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Apr 2009
    Fotografií
    115

Potom je tu moznost obrazky jednoducho zlepit do jedneho (roztraseneho) videa a prehnat cez youtube. A ak treba, potom z videa narobit sekvenciu obrazkov.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006
    Fotografií
    152

Hugin by to mohl zvládnout, je primárně na lepení panoramat a zarovnání HDR snímků. Jen při výstupu zatrhni ponechání originálních obrázků pro panorama.

Podobná témata

1. Software: Automatický přenos fotek
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-01-2014, 08:00
  2. Canon EOS 40D : Software
    Od panasonic650 v sekci Zrcadlovky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 30-01-2011, 01:16