Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

pomoc při výběru

veronikak (8)|31.10.2011 17:32
Dobrý den, pane Šurkalo, moc prosím o radu při výběru. Mám olympus mju a pročetla jsem mnoho vašich recenzí a diskusí a čím víc to čtu, tím hůře - ovšem díky za ně!! Po náročném procesu jsem dospěla k užšímu výběru: Canon sx220 nebo sony hx7v. Asi jste zrovna tyto dva netestoval, ale ty v řadě ano. V ruce jsem měla obije, u canonu mi vadil vyskakovací blesk, sony má zase spoustu funkcí a fotí hezky večer, ale dost mně zviklaly fotky se zelení, tam sony nemá po i malém přiblížení detaily. Zase má dobré video. Nechci být zklamaná. Co byste si vybral? Díky (jako třetí byl pan TZ7, který tak chválíte, ale pak mi vyšel spíš ten canon, také se už skoro nedá sehnat)
Milan Šurkala (3381)|31.10.2011 22:37
Dobry vecer. To zalezi na tom, co od fotoaparatu ocekavate. Automatika je u obou takova vselijaka, rekl bych, ze u Sony o neco lepsi. Oba maji tendenci k prepalovani, ale Sony ma lepsi praci s barvickami a vyvazovanim bile. Na druhou stranu ma mene detailu, pro bezne pouziti to ale neni vyrazny rozdil. V podstate jakykoli z techto modelu (https://www.digimanie.cz/doporucene-fotoaparaty-rijen-2011/4147-2) neni chybou, jen zalezi na vyuziti.