Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kompakt pro dítě do 1500?

RudlikM (2)|16.11.2011 15:09
Doporučte, prosím, kompakt pro dítě do 1500Kč...
NHKG (58)|16.11.2011 15:22
Tady toto jste četla: https://www.digimanie.cz/doporucene-fotoaparaty-rijen-2011/4147

Jak velké je to dítě? Ale většina dětí bude jenom náhodně "cvakat" a důležitější pro něj než kvalita fotek bude design, jednoduchost ovládání, odolnost foťáku a podobně...
RudlikM (2)|18.11.2011 14:33
asi bych měl být konkrétnější:
• dítěti je 7 a nechci mu půjčovat rodinný kompakt
• faktem taky je, že bych viděl cenu radši kolem 1000 a ne 1500, přece jen to už je o půlku víc
• nemyslím, že půjde o dizajn
• důležitý je aby to fotilo, bylo to malý a na nebylo to z dealextreme.com

je vůbec něco toho ražení na trhu? nebo se to za tisíc nikomu ani nevyplatí dát do regálů?
Milan Šurkala (3381)|18.11.2011 15:09
No v takovem pripade bych to videl na neco, cemu se nevysouva objektiv, pripadne je to i bez zoomu. Napada me tohle (http://digitalni-fotoaparaty.heureka.cz/kodak-easyshare-c123/), je to i vodeodolne. Nepredpokladam, ze se s tim bude mozno nejak trvale potapet (za tu cenu, byt slibuje odolnost do 3 metru), ale trochu vody, paku a podobne by to vydrzet mohlo.
chalupník (85)|18.11.2011 18:47
Tchutcho (186)|20.11.2011 09:03
Zdravím.Ty Chalupníkovy nabídky jsou fajn.Osobně bych se přikláněl k tomu FUJI.Ale spíš jsem chtěl říct,že je skvělý,že chcete svoje děcko v týhle skvělý záležitosti,jakou fotografování je,takto podporovat.Dneska je fajn,že je toliko možností.Já jsem osobně takový neměl.I když ruská Smena stála tenkrát dvě stovky,tak ty dvě stovky byly dost veliký peníze a máma za ně udělala nákup jídla na čtrnáct dní.O svým foťáku jsem si mohl v sedmi letech,nechat jen zdát.Pokud to Vaše děcko baví,je to jen dobře a od Vás je moc dobře,že ho v tomto krásným koníčku vedete.:)