Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Uvodní strana-nezobrazují se nové komentáře

Cejpatka (220)|2.12.2011 09:04
Již pár dnů se nezobrazují na úvodní stránce digimanie.cz nové komentáře / nově ve fóru.
digimanie.jpg
Karel Polívka (315)|7.12.2011 15:36
Opraveno, děkuji za info.
pepacermak (13)|10.12.2011 17:37
Dobrý den, před nějakou dobou jsem k některým článkům vložil nějaké názory do diskuze a nechal si posílat mailem další příspěvky k těmto diskuzím. Teď mi už několik dní chodí velmi podivné maily ve stylu: Diskuze od xDDayhyPOCZjgyb předmět: ILvHYKKlTk a podobně. Navíc, když jsem si otevřel úvodní stránku Digimanie, tak je tam něco podobného. Nemohli byste se na to podívat a nějak to zarazit? Vypadá to že Vám tam naskočil nějaký spam, nebo nevím. Pepa
Karel Polívka (315)|11.12.2011 00:13
Ano, jednalo se o nějakého spamovacího robota, který řádil v pátek večer. Je to promazáno a teď je už klid.

Naposledy k něčemu podobnému došlo před několika týdny.

Přesto změníme v nadcházejících týdnech ověřovací systém pro psaní komentářů v případě nepřihlášeného uživatele - namísto Captchy (opisování kódu z obrázku, což lze rozpoznat automatem) bude logická otázka, kterou bude třeba zodpovědět stejně jako na stránce s připomínkovým oknem (zobrazí se pouze v případě, kdy budete nepřihlášený):

https://www.digimanie.cz/pripominky.jsp
Cejpatka (220)|24.3.2012 22:35
[QUOTE=Cejpatka;12625]Již pár dnů se nezobrazují na úvodní stránce digimanie.cz nové komentáře / nově ve fóru.[/QUOTE]
Podobný problém, nové příspěvky, tentokrát ve fóru, se sice zobrazují, ale neaktuální.
Cejpatka (220)|13.11.2012 19:34
Je tady nějaký admin, která má na starosti úvodní stranu Digimanie?
Proč?
1. Opět se nezobrazují ve sloupci napravo "poslední komentáře".
2. Příspěvky "nově ve fóru" se sice zobrazují, ale neaktuální. Upozorňoval jsem na to již výše, nebo-li v březnu 2012 a od té doby stále neopraveno!
Karel Polívka (315)|13.11.2012 19:35
1. Víme o tom, na opravě se pracuje.

2. Bude upraveno později.
Cejpatka (220)|13.11.2012 22:24
Díky za odpověď. ;)