Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Zachovat textové odkazy na předchozí a další fotky?

Hlasujících
6. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Ano, zachovat je

0 0%
  • Ne, pryč s nimi

2 33.33%
  • Je mi to jedno

4 66.67%
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Stránka s fotkou - zachovat textové odkazy na předchozí a další fotky?

Šéfredaktor DM / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    2

Na stránce s fotkou jsem přesunul filmový pás z pozice pod fotografií nad ní; přijde mi to takto logičtější - hned pod fotkou ať jsou informace, které se týkají právě jí. Pokud myslíte, že byl filmový pás lepší pod fotkou, dejte zde o tom vědět.

V rámci této ankety mě ale zajímá, zda zachovávat dvojici textových odkazů pro zobrazení předchozí a další fotky, jelikož jejich funkci duplikují miniatury odpovídajících fotek ve filmovém pásu (bez ohledu na to, zda je nad nebo pod fotkou).

Jste pro zachování těchto textových odkazů (<< Předchozí | Další >>), které se teď zobrazují mezi fotkou a filmovým pásem (smysl mají pouze v případě, že si někdo filmový pás schovává), nebo je považujete za zbytečné a tedy pryč s nimi?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele Rellik
    Registrace
    Aug 2009
    Fotografií
    16

Mě osobně je to celkem jedno, protože fotky procházím podle náhledů. Navíc v podstatě stejnou funkci má ten filmový pás, jak již bylo řečeno...
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Jaký bude váš další fotoaparát?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-01-2011, 06:54
  2. PHOTOGRAPHY BLOG - vše o foto,rady,tipy,odkazy,recenze
    Od petr88 v sekci Zajímavé fotoweby
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 15-07-2010, 01:57
  3. ANDRÉ GUNTHER - vše o foto,rady,tipy,odkazy
    Od petr88 v sekci Zajímavé fotoweby