Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kompakty: Kvalita videa Panasonic DMC TZ20 kontra Sony DSC WX5

Neregistrovaný (0)|20.2.2012 14:53
Tazatel: Jan Volf

Znění dotazu: Dobrý den!Mám velkou prosbu. Jsem příznivcem tohto webu a vážím si práce nad recenzemi, co nám amaterům usnadňují výběr fotoaparátů. Mám dilema. Který z výše uvedených fotoaparátů je lepší v natáčení Full HD videa, případně video obecně, v podmínkách interiéru, při dostatečném nebo ne zcela ideálním osvětlení žárovkami (večer děti v pokojíčku, hraní doma přes den). Jen mi prosím nepiště, že si mám koupit videokameru.Chci to vyřešit takto lišácky (dobrý běžný foťák a maximálně kvalitní video i za horších světelných podmínek). Díky moc
jarino1978 (163)|20.2.2012 20:50
jedine SONY DSC-HX9V
Neregistrovaný (0)|21.2.2012 09:47
[QUOTE=jarino1978;13396]jedine SONY DSC-HX9V[/QUOTE]

To máte naprosto pravdu, ale cenově bych byl rád do 5.500,-Kč, což spllňují výše popsané dva typy.Sony HX9V je už 7.000,-Kč. Jsem amatér, pro kterého jsou zatím pojmy ISO, ohnisko, HDR v pravdě španělskou vesnicí. To znamená kvalitní inteligentní auto a kvalitní video Full HD (stabilizace, do podmínek vnitřní osvětlení nebo slabší osvětlení). Ale přesto díky za tip. Jan Volf
jarino1978 (163)|21.2.2012 20:54
chlape, pokiaľ chceš to, čo požaduješ aj dosiahnuť, tak si priplať 1 500 Kč a choď do HX9V, ten doplatok nikdy neoľutuješ, to mi ver. Radšej ozeľ pivo, cigarety, benzín a kúp to. :notsure

Bežne by som nikdy ako kameru neodporučil kompakt, na video je jednoznačne kamera, ale prižmúrim oko a ten kompakt je na video vhodný, ako jediný na trhu no a zrkadlovky s tými strobo videami môžu ísť taktiež do prdele...
Neregistrovaný (0)|22.2.2012 10:54
[QUOTE=jarino1978;13404]chlape, pokiaľ chceš to, čo požaduješ aj dosiahnuť, tak si priplať 1 500 Kč a choď do HX9V, ten doplatok nikdy neoľutuješ, to mi ver. Radšej ozeľ pivo, cigarety, benzín a kúp to. :notsure

Bežne by som nikdy ako kameru neodporučil kompakt, na video je jednoznačne kamera, ale prižmúrim oko a ten kompakt je na video vhodný, ako jediný na trhu no a zrkadlovky s tými strobo videami môžu ísť taktiež do prdele...[/QUOTE]

No vdaka a musím povedat, že som riadne nalomeny...recenzie sú dobré......já jsem ještě federální týpek.....