Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Koupě kompaktu (standartní focení)

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

Dobrý den.
    Asi se to téma opakuje, ale vzhledem rychlosti se kterou se vydávají nové fotoaparáty, bych potřeboval pomoct s koupí nějakého standardního foťáku pro běžné focení (dovolená, akce ( i večerní), momentky ale i pěkné fotky.
    Vzhledem k obsáhlému trhu, bych chtěl někoho, kdo se o foto zajímá více, požádat o radu. Ze začátku jsem nerozhodný v ceně. Má cenu kupovat kompakt třeba do 2 000 pro standardního uživatele? každopádně maximálně bych chtěl investovat do 4 000. Dále mám problém se značkou. zatím koukám jen canon, nikon, panasonic . Koukal jsem např na fotak Nikon coolpix s8200 , Canon PowerShot A4000 IS. Na internetu jsem se dočetl o parametrech, které by asi tak měl mít kompakt (zoom 10-12, iso 800, F/2.8, display 3palce, rozlišení >460 tisíc bodů). Snažil jsem se o tom něco zjistit a teď doufám, že by mi tedy někdo mohl poradit, jakou preferuje značku a parametry, případně přímo nějakej foták.
    Děkuji za pomoc Herry
    dherry@seznam.cz
    Odpovídat lze po přihlášení

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Volit fotak podle znacky je blbost (byt jiste podobne znaky mezi modely jedne znacky rozhodne lze obecne najit), chce to volit podle konkretniho modelu. Osobne bych se podival na zmimeny Canon A4000 IS, ktery je v podstate jen mene "stylovou" variantou testovaneho IXUSu 230 HS.

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

Citace Původně odesláno od Milan Šurkala Zobrazit příspěvek
    Volit fotak podle znacky je blbost (byt jiste podobne znaky mezi modely jedne znacky rozhodne lze obecne najit), chce to volit podle konkretniho modelu. Osobne bych se podival na zmimeny Canon A4000 IS, ktery je v podstate jen mene "stylovou" variantou testovaneho IXUSu 230 HS.

ok canon A4000 vypadá dobře, tak díkes.

Podobná témata

1. Výběr kompaktu s výměnným objektivem na focení zvířat
    Od TvrdaNikola v sekci Fotoaparáty s EVF
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-09-2013, 02:06
  2. Kompakty: koupě
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-11-2011, 19:24
  3. Kompakty: koupě kompaktu