Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Sony DSC-W630 (nebo jiný kompakt do 3 000,-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Ahoj všem, kamarád si chce koupit nový foťák, ale je úplný začátečník a tak mě poprosil o radu. Cena je do 3 000,- max. 3 500,- Já něco málo vím, ale není to žádný zázrak, tak chci poprosit o radu ještě vás. Fotí hlavně rodinu, svoje malé děti, výlety, na dovolené, rodinné oslavy, takové ty nejběžnější věci. Nemá žádné velké nároky, chce mít hezké fotky a hlavně vzpomínky, ale není vůbec náročný. Chce i točit video, takže to by foťák měl určitě umět, ikdyž to už snad dnes umí každý. HD video by mu stačilo. Kdyby bylo Full HD tak super, ale nevím jestli v této cenové relaci něco takového vůbec je. Uvažujeme o tomto foťáčku: SONY kompakt DSC-W630 - je za tu cena 3 000,- dobrý a myslíte že bude pro něho vhodný? Nebo doporučili by jste mu nějaký jiný? Předem moc díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

já bych možná spíš trochu ušetřil a pořídil třeba Canon PowerShot A3200 IS. Myslím, že by bylo fajn, kdyby si ten váš kamarád zašel do obchodu a taky si je trochu osahal.

Podobná témata

1. Kompakty: Olympus sh-50 nebo jiny?
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 20-02-2014, 10:00
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-08-2013, 13:25
  3. Nikon Coolpix L120 nebo jiný
    Od VencaX v sekci Kompakty
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-06-2011, 22:15