Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

starší olympusy profi řada

Karlos5573 (269)|9.9.2012 16:07
Ahoj, delší dobu se koukám po kompaktu který bude mít patku pro blesk, bude větší aby se dobře držel, mpix 5 a víc ... na trhu nic takového není a jedié co mě zaujalo je canon G12 ovšem cena ... mám dslr a hledám něco k tomu. napadly mě staré olympusy a to C5050 C50560 wide zoom C7070 wide zoom c8080 widezoom. Máte s nima někdo zkušenosti? obrazově mi příjdou OK ale neviděl jsem jejich rawy nebo co čeho to fotí .. libi se mi 1) velke telo a dobre ovladani 2) sanky pro blesk 3) nejaky hledacek nevim jestli bude pouzitelny a je mi jedno 1) ze jsou pomale 2) displeje jsou male s malym rozlis. spis me zajima jestli nemely nejakou spatnou vlastnost ... nic konkretnio me nenapada ale treba ti co jej meli si vzpomenou. Prijde mi to fajn alternativna, videl jsem je prodavat kolem 1-3 tisic podle modelu. Pokud budou na nic tak budu nucen koupit tu G12 ale prijde mi to zbytecne kdyz mam v batohu jeste DSLR kupovat novy lepsi kompakt ale ty krabicky od mydla za 3 tisice co se dnes prodavaji nechci ani videt :-) http://www.steves-digicams.acom/camera-reviews/olympus/ ẗady recenze k tem olympusum. XD karta by mela jit nahradit mikroSD s xd adapterem.