Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Já vím, co s tím je...Je to rozbitý

Xanista (3)|15.9.2012 18:10
Potřeboval bych poradit hledal jsem na googlu a nikde jsem podobný problém nenašel tak sem se si řek že byste mě mohli poradit vy. Můj Pentax Optio M10 mě po letech focení zradil při zapnutí hlásí že baterka je skoro nebo úplně vybitá a po chvilce se sám vypne, zkoušel jsem samozřejmě dávat jiné baterie ale kompakt se pořad vypíná i když stihnu něco vyfotit tak se fotka neuloží je toto SW nebo HW chyba? Má Pentax nějaký program na přehrání softwaru já jsem zatím žádný nenašel, možná jsem lama… Možná bych dokázal hw problém odstranit …
Rellik (1136)|15.9.2012 19:17
Zkusil bych od někoho půjčit baterku, která je zaručeně funkční. Případně hodit foťák na externí zdroj napájení. Pak bych podle toho řešil něco dál... Vím, že baterky i po nabití se tváří dobře a vydrží, třeba jen zapnutí foťáku. A klidně to udělají všechny naráz (vlastní zkušenost)...
Jirka X (60)|15.9.2012 21:18
Kdysi před x lety mi můj první digitál Rollei prováděl něco podobného, po přehrání SW ok.
Xanista (3)|16.9.2012 02:59
No jo ale jak přehraju sw u pentaxu v záruce už dávno není a do serisu se nevyplatí ho dávat...