Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Jakou brašnu na UZ Panasonic (FZ 48/150/200) ?

Janas3 (13)|28.10.2012 11:21
Dobrý den,
prosím o radu jakou brašnu na FZ150, do které by se pohodlně vešla i sluneční clona (aspoň sundaná) ? Na fóru i v e-shopech jsem viděl doporučení na Lowepro Adventura TLZ 15, ale ta mi připadá moc malá, aparát se do ní musí "nacpat" a na sluneční clonu už není místo. Potřeboval bych nejlépe doporučení nějakého spokojeného majitele.
Janas (13)|30.10.2012 18:18
[QUOTE=Janas3;20595]Dobrý den,
prosím o radu jakou brašnu na FZ150, do které by se pohodlně vešla i sluneční clona (aspoň sundaná) ? Na fóru i v e-shopech jsem viděl doporučení na Lowepro Adventura TLZ 15, ale ta mi připadá moc malá, aparát se do ní musí "nacpat" a na sluneční clonu už není místo. Potřeboval bych nejlépe doporučení nějakého spokojeného majitele.[/QUOTE]

Dobrý den,
rád bych poprosil znovu o radu - už mám přístroj doma a brašnu bych opravdu potřeboval. Díky předem.
Sakini (1174)|30.10.2012 18:34
Foťák a všechno potřebné do ruky, pár hodin času, alou do kšeftu, a zkoušet! Tohle se opravdu nedá říct, každému to připadne jinak, a nemyslím že někdo má v hlavě databázi brašen a cit na to jak tam co napasovat. Já mám taky doma dvě plonkovní, než jsem se trefil na tu potřebnou.
John Doe (11)|4.11.2012 23:26
Ja mám Lowepro Rezo 120 AW a som spokojný,vojde tam v pohode aj s clonou.