Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Sony NEX 6 / Sony RX100

Nováček
    Registrace
    Jul 2012
    Fotografií
    1

Mám vytipované tyto dva fotoaparáty a rozhoduji se mezi nima. Který bude celkově lepší, hlavně kvalitou a ostrostí fotek. Měl by to být asi NEX 6, má daleko větší čip ale bude ten rozdíl až tak poznat?? Prosím o radu. Jinak mám vybraný ten s objektivem 16-50 mm.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Nov 2012
    Fotografií
    1

Pozri sem,tu sme niečo podobné riešili. Možno ti to pomože. http://www.digimanie.cz/disc_doc-NB0...C007ABA71.html

Nováček
    Registrace
    Jul 2012
    Fotografií
    1

Tento týden se jedu na ně schválně podívat do Brna, tady u nás nemají nikde ani jeden. Takže uvidím, nafotím pár fotek a taky si je ohmatat jak mi padnou do ruky no a pak se rozhodnu, ale asi to bude dilema....rovnou budu jeden kupovat...

Nováček
    Registrace
    Jul 2012
    Fotografií
    1

Zatím nikdo neodpovídá, a já zatím taky neměla možnost tyto dva fotoaparáty vyzkoušet....není to málo peněz co chci do foťáku investovat, strop je těch 25.000kč. Prosím o rady. Ten Nex 6 mám jako favorita ale pokud by někdo věděl ještě o lepší volbě tak mi sem napište které. Nechci zrcadlovku, tu již mám.

Nováček
    Registrace
    Jul 2012
    Fotografií
    1

Zdravím všechny, tak už jej konečně mám, nakonec zvítězil Nex6. První dojmy jsou super, a video víc než super. Tak uvidíme jak to bude vypadat až se víc seznámíme :-)

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele Sakini
    Registrace
    Jul 2012
    Fotografií
    56

Citace Původně odesláno od Kessy Zobrazit příspěvek
    Zdravím všechny, tak už jej konečně mám, nakonec zvítězil Nex6. První dojmy jsou super, a video víc než super. Tak uvidíme jak to bude vypadat až se víc seznámíme :-)
    Konečně!!! To už bylo hodně napínavé :-) Jaký máš dojem z objektivu? (předpokládám že nakonec máš ten 16-50). NEX6 jsem si vyzkoušel, a je jeden z nejlepších, ergonomicky oproti pětce úplně někde jinde - určitě dobrá volba. Fotky by měly být lepší než z tvého Canonu, jsem zvědavý jak ti pošlape objektiv a kdy definitivně odložíš zrcadlovku ;-)

Podobná témata

1. Sony RX100 III - úžasný kompakt
    Od jozkopower v sekci Kompakty
    Reakcí: 110
    Poslední příspěvek: 16-06-2015, 20:26
  2. Kompakty: Canon G16 nebo Sony DSC-RX100
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 09-12-2014, 15:19
  3. sony rx100 za oly xz-1 ?
    Od stakocma v sekci Kompakty
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 25-11-2012, 23:24
  4. Kompakty: sony wx 5 vs sony wx7 s příslušenstvím ?
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 21-12-2011, 22:01