Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Tamron 70-210 1: 3.8-4 .... za levno koupit nebo ne?

nikonak85 (7)|20.12.2012 19:27
Zdravím všechny ,dneska jsem byl v jednom bazaru a našel jsem tak Tamron 70-210 1: 3.8-4 za dobrej peníz ale potřebuji poradit pač su fakt uplný začátečník ... jestli mě o vlastně k něcemu bude a jestli je to dobrý ? podle vzhledu je to určite nejaký starý model ??.. dám ho vubec na svuj NIKON D5100 ? mám jen seták 18-55 , moc díky za jakékoliv info o tomto objektivu.

tady jsem neco o nem nasel ..
http://www.pentaxforums.com/forums/sold-items/69653-sale-sold-tamron-adaptall-2-70-210mm-zoom-f3-8-4-0-a.html
JakeSim (6)|24.6.2013 04:22
Na zacatek, zeptej se bazarnika, jestli je to vubec na Nikon nebo Canon. Ale jak tak na nej koukam tak nevim zda ti to tam pujde. Ja bych udelal jedno, vzal telo a sel do bazaru vyzkouset. Jinak buh vi :-) snad jsem ti nejak pomohl. Hodne zdaru
Dan7 (411)|27.6.2013 21:22
Nebo to může být klidně i na Pentax atd... To nemusíš vůbec na Nikon nasadit. U objektivů (mimo Nikon/Nikkor) si musíš u dalších výrobců, jako jsou Sigma nebo Tamron, zjistit typ bajonetu. Aby to byl Tamron pro Nikon. Podle vzhledu nějaké staré sklo. Předpokládám, že to nebude mít ani motor (na Nikonu D5100 by ti nefungovalo automatické ostření a musel by si ostřit manuálně).
Kdyby si potřeboval poradit nějaké objektivy na Nikon D5100, tak napiš.