Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Jak vymazat komentář?

buba11 (13)|7.1.2013 20:37
Při pokusu o vymazání svého komentáře a to při dodržení návodu se mě vždy ukáže tato zpráva.


buba11, nemáte povolený přístup k této stránce. To může být způsobeno jedním z následujících důvodů:

Váš uživatelský účet možná nemá dostatečná oprávnění pro přístup k této stránce. Pokoušíte se editovat příspěvek někoho jiného, zpřístupnit vlastnosti administrace nebo jiného privilegovaného systému?
Pokud se snažíte odeslat příspěvek, administrátor možná zrušil Váš uživatelský účet, nebo teprve čeká na svou aktivaci.

Odhlásit Hlavní stránka

Co musím udělat aby moje komentáře šly vymazat?
Pavel Olivík (160)|7.1.2013 20:54
...nejsem si úplně jistý,ale komentáře vymazat nejdou...jedině je můžeš upravit pokud se nemýlím...
Karel Polívka (315)|7.1.2013 22:48
Ano, je to tak.
buba11 (13)|7.1.2013 23:05
To jsem poznal, ale proč je uvedeno:

Pro smazání komentáře zaškrtněte tento checkbox a stiskněte vpravo tlačítko.

To jen pro legraci? Aby vtipné to asi není, vůbec jsem se nezasmál. Nemělo by se tato věta odstranit???
Karel Polívka (315)|8.1.2013 00:14
Tak tam zkrátka vývojáři (autoři zde používaného systému galerie) nezačlenili podmínku ověřující úroveň oprávnění pro danou akci a daný text se zobrazuje stále.
Helmuth fon Bukwicz (33)|8.1.2013 09:02
Vykonaný čin a vyřčené slovo,už nikdy nevrátíš.Proč by to nemohlo platit i u slova psaného?Co na srdci,to na klávesnici :-)) Ne,vážně.Souhlasím s tím,že pokud je to v nabídce,chcete smazat,mělo by to taky fungovat.Já jsem se s tím setkal už taky a je pravda,že člověk někdy plácne hovadinu,kterou by chtěl raději smazat a ono to prostě nejde,i když to systém nabízí.To pak naštve,ale naštěstí funguje editace,takže člověk může svoje bláboly kdykoli jednoduše přepsat.Z toho plyne poučení-raději si pořádně rozmyslet,než člověk něco řekne,totiž napíše :-)