Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

SlideShow

John-Chipsa (2)|26.1.2013 11:13
Ahoj,
nevím, zda to už někdo probíral, nebo se to někde jinde řešilo. Pokud ano, klidně to smažte....

Nepřemejšlel někdo tady o této věci? Když by si třeba člověk rozkliknul nějaký profil uživatele a mohl by si pustit jeho SlideShow fotek (počet třeba pevnej, nebo v rozmezí)
Je tady plno zajímavých fotek a klikat na další a další a další je taky unavující. Beru to tak, že člověk chce třeba brát inspiraci u Aktu, tak by si pustil akty a mohl sledovat v klidu na celém monitoru.

Podle mě by to nebyl špatný nápad......

A ještě jedna věc, jde někde nastavit, upozornění na odpověď? Abych nemusel neustále hledat fotky, kde jsem něco psal a jestli někdo odpovída.... Díky


JCH
didrik (75)|26.1.2013 12:56
Ahoj, upozornenie sa da nastavit na tvojich vlastnych fotkach. Pri uploade fotky zaskrtnut checkbox "Přidat ke sledovaným" a upozornenia na nove komentare ti budu chodit na mail. Na uz uploadovanych fotkach sa to da nastavit na stranke fotky, vpravo "Možnosti fotky". Neviem o moznosti aby chodili upozornenia na komentare po fotkami inych autorov. Ak hej, opravte ma (:
Karel Polívka (315)|27.1.2013 00:25
1. Funkce slideshow tu je přítomná. V profilu uživatele je vpravo nahoře tlačítko "Zobrazit slideshow".

V sekci vpravo nahoře klikněte na "Nástroje sekce" -> "Spustit slideshow".


2. Upozornění na komentáře - viz odpověď od fkilla, stejný postup platí i pro fotky jiných autorů (Možnosti fotky -> Přidat ke sledovaným).
jonashredblocks (129)|27.1.2013 01:16
A nešlo by u slideshow nastavit fotky přes celou obrazovku? Takhle se to při každým načtení posune zpět nahoru a třeba na notebooku 16" musim stále rolovat dolů nepomůže ani tlačítko F11, páč fotky na výšku se tam celé nevejdou...
John-Chipsa (2)|27.1.2013 17:07
Díky všem za odpověď..... Vyzkouším a uvidím....

jonashredblocks: jj to by bylo dobré, pač to je otravné, jak píšeš (zatím nevyzkoušeno)
Karel Polívka (315)|28.1.2013 15:24
[QUOTE=jonashredblocks;25115]A nešlo by u slideshow nastavit fotky přes celou obrazovku? Takhle se to při každým načtení posune zpět nahoru a třeba na notebooku 16" musim stále rolovat dolů nepomůže ani tlačítko F11, páč fotky na výšku se tam celé nevejdou...[/QUOTE]
Šlo. A právě jsem to tak upravil. Mrkněte, zkuste a dejte vědět, zda to takto vyhovuje :-).
Rellik (1136)|28.1.2013 21:53
[QUOTE=Karel Polívka;25138]Šlo. A právě jsem to tak upravil. Mrkněte, zkuste a dejte vědět, zda to takto vyhovuje :-). [/QUOTE]
A nešlo by ještě, aby se to dalo ovládat šipkami na klávesnici? :)
Karel Polívka (315)|28.1.2013 23:46
Taková funkčnost zde není k dispozici.