Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kompakt do 5000,-

rooss22 (0)|17.3.2013 21:21
Zdravím, chtěl bych si pořidit nějaky kompakt do 5000,- . Co třeba Casio Exilim zr200? dik
Komo (840)|17.3.2013 21:32
Ty si robis prdel, vsak?:)
rooss22 (0)|17.3.2013 21:41
S čím? Jsem se normálně zeptat od teho je forum ne
Milan Šurkala (3381)|17.3.2013 22:09
[QUOTE=rooss22;26121]S čím? Jsem se normálně zeptat od teho je forum ne[/QUOTE]

No, ono by totiž také chtělo říci, co s tím fotoaparátem chceš dělat. Toto opravdu není ani trochu normální otázka :-) Chceš fotit makro? Chceš natáčet video? Chceš velký zoom? Chceš dobré fotky za dne na automatiku? Chceš manuální ovládání? Chceš dobré výsledky v noci? Chceš HDR? Chceš rychlé sekvenční snímání? Chceš dobré fotky v protisvětle? Co vlastně chceš?

To máš jako s auty. Otázka "Chci auto do půl milionu, jaké si mám koupit?" už blbější ani být nemůže. Pokud máš rodinu a potřebuješ místo pro pět lidí, tak asi nebude ideální nějaká dodávka se třemi místy a 10 krychlovými metry prostoru vzadu a naopak, pokud máš firmu a potřebuješ převážet hodně velkých věcí, tak asi nebude ideální nějaký auto nižší střední třídy a líp uděláš tou dodávkou. Každý produkt je vhodný pro něco jiného, ale to, zda je vhodný, musíš specifikovat požadavky. Jinak můžeš koupit vynikající fotoaparát, který nakonec bude úplně příšerný, protože nikdo neví, k čemu jsi ho vlastně chtěl používat.

Jinak, k tomu tu máme pravidelná doporučení (https://www.digimanie.cz/doporucene-fotoaparaty-unor-2013/4947) ;-)