Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Jak přenášet běžící video na PC i na TV přes Wifi ?

JaroslavHraba (5)|23.3.2013 15:32
Dobrý den. Jak mohu vidět moje vlastní přehrávané video nabo běžící jiné video na PC přes Wifi na TV Samsung? Mám router TP-LINK WR841ND a v TV Samsung mám přes UBS příslušný adaptér.
Síť je nastavena a funguje. Děkuji za rady.
JaroslavHraba (5)|23.3.2013 18:12
Děkuji za program AlShare. Sděluji Vám, že se PC nemusí propojit kabelem HDMI s TV. Nasdílené soubory ( videa, fota ) jsem si na TV pustil v pohodě. Jako na PC. Dokonce ani videa nemusela běžet na PC. Fotky jsem si mohl pustit v prezentaci na TV. Takže vše super - přenos videa, fota přes Wifi.
Mám televizi Samsung UE 32D 5500. Píší Vám to spíše pro informaci, to kdyby se zase někdo na toto ptal.

A měl bych jiný dotaz : když jsem nastavoval routr, tak jsem použil adresu 192.168.1.2 a síťová adresa se mi načetla.

Chtěl jsem se nyní několikrát během hodiny opět přihlásit k této síťové adrese, ale již se mi to nepodařilo - chtěl jsem nastavit jiné šifrování.
Ale stále mi to ukazuje : Ale stále mi to ukazuje : Spojení přerušeno



Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.



Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu
za chvíli.
Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého
počítače.
Pokud je váš počítač chráněn firewallem nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má
Firefox přístup na Internet.

Jinak mi internet + Wifi funguje, tak bych prosil, čím to může být. Děkuji.