Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: dotaz na uživatele S100

Nováček
    Registrace
    Apr 2013

Chci si pořídít Canon S100 a používat ho v kombinaci s podvodním pouzdrem WP-DC43. Toto pouzdro ale neumožňuje ovládat kolečko ovladače (otočné kolečko kolem tlačítka func.set), pouze přední prstcový ovladač kolem objektivu. Proto mám dotaz na uživatele, jestli při plně manuálním režimu nastavení času a clony je možné parametr navolený na tomto otočném ovladači měnit i jinak(tlačítky)???
    Snažil jsem se to vyčíst z českého manuálu k přístroji, ale bohužel jsem to tam nenašel.
    Předem díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2009
    Fotografií
    17

Jde to tak, že místo otáčení kolečkem, (což pouzdro neumožňuje), musíte držet zmáčknuté volitelné tlačítko "Ring.func." (ze dvou nad kolečkem to levé) a zároveň mačkat kolečko vlevo nebo vpravo. Je to trochu krkolomné, ale funguje to. Jenom je potřeba dát pozor na funkci, kterou máte přiřazenou tlačítku "Ring.func." Já tam mám vyvážení bílé a když popsaným fíglem měním např. čas ( v manuálním režimu), tak musím zmáčknout (a držet) "Ring.func." a s co nejmenší prodlevou zmáčknout ovládací kolečko doleva nebo doprava. Někdy se to nepovede dost rychle a pak se mně přenastaví WB.

Nováček
    Registrace
    Apr 2013

Hm, tak to je dost nešikovné, v mých 7mm rukavicích si to moc neumím představit:-). Asi pouvažuji o jiném foťáku. Díky moc za vysvětlení:-)

Podobná témata

1. Uživatelé s omezenou působností nebo BANem
    Od Karel Polívka v sekci Provoz Digimanie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 07-07-2016, 22:57
  2. Kompakty: Panasonic LX5 vs Canon PS S100 vs jiné?
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 08-12-2011, 23:08
  3. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-05-2011, 06:32
  4. FotoVýzva – uživatelé vyřazení ze soutěže
    Od Karel Polívka v sekci Soutěž FotoVýzva
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-06-2010, 17:36