Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kdy výjde nova řada Sony NEX?

Config (2)|11.5.2013 17:52
Ahoj,
Po dlouhatánském vybirání jsem se rozhodl pro koupi Sony NEX budto 3N nebo nektere 5. Řekl bych, že tyto fotoaparáty přresně vystihují mou potřebu a cenu. Jediné co by mě zajímalo, a na co nemohu najít odpověď, je, kdy by přibližně měly vyjít nové modely? Buďto kvůli slevám nynějších nebo pokud by stálo za to si počkat. Děkuji
Milan Šurkala (3381)|11.5.2013 18:46
Trojková řada sice obvykle vychází v květnu, jenže novou trojkovou řadu tu máme už od února (NEX-3N). Takže se dá předpokládat, že teď se nějakou dobu nic neobjeví (po třech měsících se patrně nic nahrazovat nebude, to nedělá snad ani Casio :-)). Pětková řada vychází v srpnu, takže minimálně čtvrt roku nic nebude. Četl jsem však, že letos Sony hodlá představit jen nástupce NEX-7, nic víc. BTW. "vyjde" se, pokud vím, píše s krátkým "y" :-)
Config (2)|11.5.2013 19:04
Dekuji za odpoved i lekci cestiny. Mohl bych se zeptat na Vas osobni nazor, zda se vyplati priplatit si za nex5? Dekuji
Milan Šurkala (3381)|11.5.2013 19:41
Myslím, že postačí i NEX-3N. Otázkou ale je, čemu přikládáte velkou důležitost. Ono zase mezi NEX-3N a NEX-5R moc rozdílů není.