Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Software: Přenos videa do projektoru

Neregistrovaný (0)|15.6.2013 18:53
Tazatel: Misak

Znění dotazu: Dobrý den. Zakoupil jsem si projektor Ebson EB-W12. Pokoušel jsem se s ním propojit tablet na kterém mám uložené nějaké videoklipy. Asi jsem trochu naivní a těmto záležitostem teprve přicházím trochu na kloub, ale ani podle návodu se mi nepodařilo soubor z úložiště dat tabletu spustit, resp. otevřít. V tabletu je OS ANDROID a měl jse jej zapojený pomocí USB portu v projektiru. Potřeboval bych asi trochu poradit, jak mám postupovat a jaké propojení zvolit, abych mohl pouštět videa a nemusel k tomu používat přímo počítač, nebo notebuck, či dokonce přehrávač DVD. Lze to vůbec? A lze to pouze z Flash discu nebo z tabletu? Lze to pomocí portu USB, nebo ten je pouze na statické dokumenty? A na videa musím použít kabel HDMi? V tabletu ale mám port HDMi menší, než běžný kabe, nejspíš HDMi mini.Koupím si redukci a uvidíme. Děkuju za případnou pomoc, a také radu, v jakých formátech mám videa ukládat a na jaký vlastně nosič dat? Msak.
Rellik (1136)|15.6.2013 22:48
Doporučil bych spíše fórum https://www.svethardware.cz/forum/ Tady jsou spíše fotografové, kteří asi k tomuto problému moc neporadí... Jinak nejjednodušší to bude pomocí toho HDMI jde koupit přímo kabel, na kterém je na jedné straně HDMI jak píšeš mini a na druhé normální HDMI. Mám to samé na tabletu a po připojení TV jde jak obraz tak i zvuk. Videa můžeš ukládat v jakémkoliv formátu, který ti tablet přehraje a je jedno jestli je uložíš na interní paměť tabletu, vloženou mikro SD katru a nebo externí flešku. Jinak to připojení k projektoru musíš řešit podle toho co umí ten projektor zpracovat. Pokud tam máš HDMI, tak jsi tuto otázku nemusel ani pokládat ;)