Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoaparáty
Fotomobily
Objektivy
Software
Tipy a triky
Tiskárny
Příslušenství
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: Zobrazení galerie - mobilní zařízení

1.9.2013 09:56
RellikZdravím.
Chtěl bych oznámit nefunkčnost galerie na mobilních zařízeních (mobil, tablet) s OS Android. Po navštívení stránky galerie ( http://www.digimanie.cz/galerie/index.php ) se zobrazí pouze bílá stránka. U verze Android 4.1.1. nefunguje ani na defaultním prohlížeči systému ani na doinstalovaném Chromu. U verze Android 4.0.3 funguje i přes drobnou chybku zobrazení náhledů fotek, které jsou vpravo mimo vlastní layout stránky.

Obrázky:
1/ bílá plocha - mobil (rozlišení 800x480)
2/ zobrazení na tabletu (rozlišení 800x480)
[ATTACH=CONFIG]936[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]937[/ATTACH]

Je škoda, že na tom mobilu to nefunguje, jelikož občas chci něco někomu ukázat a nemůžu... :(
1.9.2013 12:21
jonashredblocksJojo, taky jsem se tam už chtěl párkrát přes mobil podívat, a nic. To už určitě půl roku, ale neřešil jsem to. Já mám Sony Xperia S a verzi androidu 4.1.2 a v Chromu taky jen bílá stránka. Je to možná trochu škoda, ale lidí, co se tam dívá přes mobily, asi bude minimum.
2.9.2013 01:00
Karel Polívka1. Vím o tom, bohužel momentální řešení není.
2. Nejde o chybu kvůli Androidu. Stejný výsledek bude i na desktopu při nižším rozlišení - miniatury fotek mají pevnou šířku a při tak nízkém rozlišení se nevejdou vedle sebe tak, aby nepřetékaly.
2.9.2013 03:02
Rellik2. by šla lehce opravit v CSS. Stačí zadat minimální šířku o něco větší než je teď. Záleží zda je to v systému nějak editovatelné, nebo by se to muselo vyhledat přímo v souboru stylu...
2.9.2013 03:11
didrikProblem s nezobrazovanim stranky na mobile a tablete sa da obist, ked sa v menu zvoli zobrazovanie desktop stranky. Odskusane na Firefox, Opere (classic aj nova) a Chrome. Na default android browser sa uz nepamatam, myslim ze to neslo ani s tymto nastavenim.
5.9.2013 11:35
jonashredblocksTak jo, staci v telefonu dat v Nastaveni volbu Verze pro PC a bila obrazovka se zmeni v galerii takovou, jakou ji zname z pocitace. A normalne u fotek zoomuju jako u bezneho textu. Ale samozrejme je to na malem displeji trochu neprakticke. :)