Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Barva pozadí fotogalerie

Rellik (1136)|29.9.2013 19:43
Navazuji nové téma na základě https://www.digimanie.cz/forum/showthread.php/2936-hodnoceni-fotek-5-vs-10-hvezdicek#post27826
Jako barvu pozadí bych volil neutrální (tmavší) šedou, jakou má v defaultu například firefox při zobrazení pouze fotky. Případně mít na výběr z více skinů a každý by si vybral ten "svůj" (např.: bílá, světle šedá, šedá, tmavě šedá, černá...) Dole je nějaký výběr skinů, ale je tam jen jeden bílý pro desktop a jeden pro mobilní zařízení (který navíc nefunguje - bílá stránka).
Helmuth fon Bukwicz (33)|29.9.2013 20:00
Jsem pro volný výběr skinů.Ať si každý přizpůsobí a vybere sám,jak se mu líbí...
Karel Polívka (315)|29.9.2013 20:04
Jen doplním - defaultně bude barevné schéma s bílým podkladem jako teď. Případná barevná variace bude možná někdy později, a to i podle toho, zda o ni bude v tomto tématu větší zájem.

Roletové menu ve spodní liště a mobilní skin - to je skin pro vBulletin, diskuzní fórum, kde funguje. Tato lišta je společný prvek obou těchto enginů (resp. využívá jej galerie), bohužel to propojení není dokonalé a lepší to už nebude, což je i důvod pro plánovanou změnu, aby to tu nezamrzlo.
Karel Polívka (315)|29.9.2013 20:08
[QUOTE=Helmuth fon Bukwicz;27828]Jsem pro volný výběr skinů.Ať si každý přizpůsobí a vybere sám,jak se mu líbí...[/QUOTE]
Tzn. máte zájem o jakou barevnou konfiguraci? Každý skin znamená z hlediska dlouhodobé údržby díky postupným aktualizacím práci navíc, takže v úvahu do budoucna přichází nějaký další (tmavý?) coby alternativa k defaultu, ale plejáda vícero různých skinů na výběr nikoli.
Helmuth fon Bukwicz (33)|29.9.2013 20:42
Ano.Zájem bych o výběr nějaký takový možnosti měl.Pokud má možnost si člověk vybrat dle svého výběru z nějakých skinů,v náhledech,prohlížení fotografií,jistě by to bylo fajn.Jsem pro,proč by ne.Pokud by to ale byl nějaký nákladný a příliš pracný problém,pro tento serwer,nikterak na tom samozřejmě netrvám.Jsem spokojen s tím,tak jak to zatím je...
didrik (75)|29.9.2013 21:30
Ja by som bol za zmenu defaultu: z bieleho na sedy. Totizto teraz fotografie optimalizujem prave na default, co ma najviac pouzivatelov. Preto by som si u seba ani nemenil default skin. Vzdy si vyskusam, ako by foto vyzeralo na bielom podklade, trebars ci biela farba oblohy v B&W, ci oblakov nesplyva s pozadim, ci jej netreba dat oramovanie, zmenit odtien. Nahlady musim robit aj preto, lebo foto na bielej vyznie inak, ako na sedej (V SW so sedym pozadim a UI upravim expoziciu a pri teste na bielom zistim ze sa mi javi ako tmava). Cele je to samozrejme diskutabilne a podla vlastneho gusta. Aj s bielou sa kludne da pokracovat.
Symbio (53)|8.10.2013 09:47
Osobne sa prikladam k sedemu pozadiu. Celkovo si myslim, ze staci obmedzeny pocet - biela + varianty sedej.