Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Používáte TV výstup digitálního fotoaparátu?

Petr S. (328)|19.4.2009 18:06
Používáte TV výstup digitálního fotoaparátu?

  • Ano, jedině tak ukazuji známým své snímky
  • Ano, ale používám k tomuto účelu též PC
  • Ne, můj fotoaparát TV výstupem nedisponuje
  • Ne, nepoužívám jej, prezentace na PC je mnohem lepší

Poznámka:
Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Digimanie v pravém sloupci.
Marenek (1)|20.4.2009 22:37
v odpovědích mi ještě chybí:
- fotky pouštím do TV z dvd/hdd přehrávače/rekordéru ze zabudované čtečky/přes USB
- fotky pouštím přímo ze zabudované čtečky v TV

a ještě mě napadá tuna dalších nepočítačových a nefoťákových variant ;)
RTeo (65)|20.4.2009 23:30
TV výstup na fotoaparátu mne absolutně nezajímá, nemám rád zbytečnosti.
busy (782)|21.4.2009 07:12
[QUOTE=Marenek;1771]v odpovědích mi ještě chybí:
- fotky pouštím do TV z dvd/hdd přehrávače/rekordéru ze zabudované čtečky/přes USB
- fotky pouštím přímo ze zabudované čtečky v TV
a ještě mě napadá tuna dalších nepočítačových a nefoťákových variant ;)[/QUOTE]

Ale to uz do ankety nepatri, pretoze otazka v ankete sa pyta, ci vyuzivate TV vystup priamo z fotaku, a nie ci si (akymkolvek sposobom) prezerate fotky nie na PC ale na TV ... :)
busy (782)|21.4.2009 07:20
Zial, ja som mal s TV vystupom smolu. Podla specifikacie pre Olympus C-2 od predajcu mal mat tento fotak aj videovystup, ale ked som si ho kupil, tak som na nom ziadny videovystup nenasiel. A pritom by som ho urcite rad vyuzil.

Preto by som tretiu otazku v ankete popripade rozdelil takto:
- Moj fotak nema TV vystup a ani ho nepotrebujem
- Moj fotak nema TV vystup ale keby mal, urcite by som ho vyuzil

Ale inak, ked k nam obcas prisla nejaka navsteva, a mala so sebou fotak s TV vystupom, tak sme ho pripojili a fotky si pozerali na TV. Je pravda, ze nase CRT TV ma mensie rozlisenie ako PC monitor, ale kedze vzhladom na pozorovaciu vzdialenost (TV-gauc) je velkost pixela pod rozlisovacou hranicou ludskeho oka, fotky boli tak isto pekne ako na PC monitore.
Deee-aN (97)|21.4.2009 08:31
Tak já na něm mám AV out a jeden z káblíků do něj pasujících se dá píchnout do televize, což využívám u tchýně, pro kterou (nemajíc PC) je to jediná možnost, jak si prohlédnout fotky a videa své vnučky a vybrat si ty, které chce vytisknout.
Filcka (300)|21.4.2009 12:23
TV out pouzivam k prohlizení obvykle bezprostredně po nafoceni, protoze TV ma podstatne rychlejsi start nez PC... :p
Karlos5573 (269)|21.4.2009 13:43
Nemám kabel k TV a ani mě to nějak nezajímá.
Lark (31)|21.4.2009 23:36
Používám TV výstup hlavně na dovolené na pohodlné zkouknutí a rychlé "propucování" karty po každém dnu. Mám na FZ28 i HDMI výstup, ale 1500,- za kabel se mi dát nechce. Panasonik totiž použil speciální konektor, takže nelze použít standardní kabel :cry
Fanagan (7)|25.4.2009 20:31
Ja mám aj kábel, ale nepoužívam tv výstup a už vlastne ani neviem, kde som ten kábel dal