Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Soutěž?

Tremor (41)|13.2.2014 07:40
Ahoj,
nechtělo by to zase nějakou soutěž?
Psal jsem i na FB, ale bez reakce, redakce asi nemá čas zaobírat se dotazy svých fanoušků. :(
Na galerii, se to hemží novými členy a spoustou skvělých snímků, ale přijde mě to jako odloučené pracoviště, o které nemá Digimánie zájem. :(
Helmuth fon Bukwicz (33)|13.2.2014 18:50
Bože můj,jen to ne!!! Jak se vyhlásí nějaká soutěž tady,propukne doslova šílenství a galerie je přehlcena stejně tak naprostými šílenostmi.Nemluvě o šílencích,kteří se sem natáhnou jen kvůli tý soutěži.V takovou chvíli je nejlepší raději opustit tento web,než ty šílenosti skončí.milión lidí se snaží vyhrát a tlačí sem svoje šílenosti pod tlakem,nic netušíc,že stejně nemají žádnou šanci,páč sem nakonec nastoupí nějakej profík,kterej jde na jistotu a šílenou tutovkou tady všem těm šílencům vytře zraky,schrábne výhru,úsměv do kamer,malý interview a pápá.
Tremor (41)|13.2.2014 20:00
:D :D
Tak to mě pobavilo...
Nojo, na tom něco určitě bude!
A co na to v galerii udělat zvláštní vlákno, aby se soutěžní fotografie nemotali do ostatních?
No s tím profíkem to je těžký, ale tak druhý místo taky dobrý ne? :D
No tak to prostě je, někdo vyhrát musí no a zakazovat to někomu, je dost blbí. :(
Tak se hold musíme snažit toho profíka předčit a vytřít zrak jemu! ;)
Já bych to rozhodně nezatracoval, ať se alespoň něco děje a třeba to přitáhne nové nadějné tváře do galerie...

A nebo co si udělat nějakou malou neoficiální soutěž v galerii sami?
Helmuth fon Bukwicz (33)|13.2.2014 20:29
Líbí se mi samozřejmě,jak to mají jinde.Vyhlašují fotku týdne,měsíce,roku.Má to pak náboj a pro všecky motivaci.Nemusí být ani vyloženě žádná soutěž.Jde jen o to držet webovou komunitu při životě.Ovšem tohle nemůžeš taky nikomu cpát :-) Já bych to přirovnal asi nejblíž k našemu městečku.Ono totiž,všude se něco děje,jenom u nás chcípnul pes....