Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Jaky fotobatoh?

Dzany80 (126)|29.4.2014 15:46
Potrebuji koupit pohodlny fotobatoh na tury po horach a do prirody. Chci s sebou bravat i stativ, takze bych rad nejaky pohodlny, sikovny univerzalni fotobatoh.
Rad bych se vesel do ceny do 2000,-Kc! Co se tyce objektivu, zatim mam 2, a 1 telo. Doporucite mi neco, co mate vyzkousene?
Dan7 (411)|29.4.2014 16:13
Používám Vanguard Adaptor 45, ale nevím jestli nebude na hory moc malý a dostatečně pohodlný. Je to opravdu spíš jen na fotovybavení. S nějakou svačinou nebo pitím je už problém. Otevírání je v dolní části na levé i pravé straně. To taky nemusí všem vyhovovat, ale já si ho právě podle toho vybral. Stativ se dá připevnit na zadní stranu batohu uprostřed. I tak mě to převažuje a tak ho nosím stejně ve vlastním batohu zvlášť. Navíc je to rychlejší. V dolní části pro fotovýbavu je určitě prostorný a dostatečně polstrovaný. Dá se podle potřeby přestavět pomocí přepážek na suchý zip. Do dolní části se vleze i můj Nikon D7000 s nasazeným Tamronem 70-300mm USD + minimálně 2 další objektivy.
Dzany80 (126)|29.4.2014 16:31
Na ten Vanguard Adaptor jsem taky koukal, delaji ho ve vice velikostech. Libi se mi strihove, vypada vizuelne velmi hezky, aji resenim posazeni stativu. Mohu se zeptat, ty cisla znaci u Vanguardu, co? Objem?

Jeste jsem narazil na tento lowepro flipside sport 10l aw, maji malickatou ukazku na fotoskoda.cz. Docela se mi taky zamlouva.
Dan7 (411)|29.4.2014 16:53
To bude asi jen značka výrobce. Na internetu budou určitě přesné velikosti. Vanguard Adaptor 45 bude asi nejmenší.

---------- Doplněno v 16:53 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 16:50 ----------

On ten posaz stativu vypadá na první pohled ideálně, ale ten stativ se může převažovat. Záleží taky na váze stativu. To by chtělo vyzkoušet. Možná to je nakonec lepší mít stativ blízko u těla.
Pavel Olivík (160)|29.4.2014 20:50
...já mám Vanguard Adaptor 48 a řeknu Ti,že na fotoaparát a dva objektivy úplně v pohodě...stativ jde přidělat taky bez problémů,teda jestli to není nějaký gigant...teď jsem pořídil větší stativ,takže se musím poohlédnout po něčem větším...:-))