Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Blesk Vivitar 3500

zemloid77 (9)|10.5.2014 20:34
Ahoj.ma, nekdo zkusenost s manualnim bleskem Vivitar 3500 a pokud mozno, s pouzitim na digitalni zrcadlovce. Diky Jirka
Pavel Matějka (394)|10.5.2014 21:33
Podle http://www.botzilla.com/photo/strobeVolts.html má na spínacím kontaktu malé napětí, neměl by být problém. Uvádí se, že DSLR snesou napětí do 25 V, Nikony údajně až 80V. Bez záruky.
ewing (68)|11.5.2014 01:59
ja pred casem koupil levny Vivitar SF-4000,zkousel jsem ho pulden a ulozil do krabice s nazvem expedice odpad. nehodil se k nicemu pro mne vhodnemu a tri dny nato jsem objednal levny, ale 2x drazsi YONGNUO 560-II. ale ten je uz nekde jinde a je vcelku "dobry." baterie 4x tuzkova vsak nemaji dlouhou zivotnost,ale jako zablesk k destniku tahle kombinace vystaci a brzo prikoupim dalsi. jsem olympusak a original olympus FL-36R me stal 6x vice a nejakych obvzlastnich svetelnych rozdilu odpovidajicich rozdilu v cene neni vidno. Takze za sebe jsem jen chtel rict,ze Vivitar ne.ale radeji trosku pridat a koupit no name treba ten Yongnuo. Bez problemu funguje i na Nikonu 300s.
zemloid77 (9)|11.5.2014 09:08
Mam Nikon D3100.takze by to mohl pobrat.diky za odkaz. Jirka

---------- Doplněno v 09:08 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 09:03 ----------

[QUOTE=ewing;30609]ja pred casem koupil levny Vivitar SF-4000,zkousel jsem ho pulden a ulozil do krabice s nazvem expedice odpad. nehodil se k nicemu pro mne vhodnemu a tri dny nato jsem objednal levny, ale 2x drazsi YONGNUO 560-II. ale ten je uz nekde jinde a je vcelku "dobry." baterie 4x tuzkova vsak nemaji dlouhou zivotnost,ale jako zablesk k destniku tahle kombinace vystaci a brzo prikoupim dalsi. jsem olympusak a original olympus FL-36R me stal 6x vice a nejakych obvzlastnich svetelnych rozdilu odpovidajicich rozdilu v cene neni vidno. Takze za sebe jsem jen chtel rict,ze Vivitar ne.ale radeji trosku pridat a koupit no name treba ten Yongnuo. Bez problemu funguje i na Nikonu 300s.[/QUOTE]
Mne ho privezl synovec. Sam bych si ho nekoupil. Tento je jen na 2 tuzkovy baterie,takze vydrz asi minimalni,ze? Slo mi hlavne o napeti,aby mi to nevypalilo Nikona D3100. Diky za odpoved.Jirka