Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Samsung EX2F - diaľkové ovládanie

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

Zdravím.

Mám fotoaparát Samsung EX2F a zaujímalo by ma či je u neho možné ovládať spúšť i na diaľku.
    Je nejaká možnosť ovládanie spúšte nejakým diaľkovým ovládačom? Alebo najlepšie by bola možnosť ovládania cez mobil s androidom (kedze tento fotoaparát by mal mať i wifi). Je to vobec možné?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    May 2006

Ano, Samsung jde ovládat všemi možnými způsoby. USB, WiFi, asi i IR, ale to jsem nikde neviděl. jen USB controller na drátu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2012

Tak som popri hladani nahodou narazil na aplikaciu Samsung Remote Viewfinder pre android. Dokaze prepojit mobil s fotoaparatom a viem si na mibile ovladat zoom a stlacit spust, ale nie je mozne spravit ziadne nastavenia a fotky su iba sirokouhle (ja najradsej pouzivam format 4:3), ale to by nebolo problem orezat.

No zaujimalo by ma ci by mi niekdo vedel poradit i nieco (najlepsie pre android) s cim by som mohol urobit i manualne nastavenia fotografie. Teda stacilo by mi tak ze by som si nastavil hodnoty priamo na fotoaparate a potom uz iba cez mobil sptacil spust.

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Dec 2012
    Fotografií
    71

tak to je dost slabe, ne ze bych to pouzival, ale na NEXu jde nastavit i clona a exp.doba + nejake jine doplnkove nastaveni vc. nastaveni modu (PASM). Pravda zoom nenastavim kdyz mam manualni ale uprimne nevim k cemu by mi to bylo. Myslim si, ze nic jineho nez od samsungu nebude.

Podobná témata

1. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 22-09-2014, 10:35
  2. SAMSUNG EX2F a jeho náhrada/alternatíva
    Od EditorPO v sekci Kompakty
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-04-2014, 11:02
  3. Samsung EX2F versus konkurence
    Od fricino13 v sekci Kompakty
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 11-01-2014, 23:29