Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 30

Téma: V čem a jak nosíte svou fotovýbavu?

Občasný diskutér Avatar uživatele Baji14
    Registrace
    Jul 2014
    Fotografií
    2

Tak by mě zajímalo, v čem a jak nosíte své fotovybavení...
    Já jsem totiž strašně zvědavý typ člověka ;-) .
    Děkuji za odpovědi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

joo ja mam Lowepro Nova 170 AW černá ale v tydnu si ji budu vymenovat za 200aw. Nevleze ze mi tam tele Jinak je to brašna, batoh jsem nechtěl.

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Begy_cz
    Registrace
    Sep 2013
    Fotografií
    48

tělo NIKON D5000
    • LowePro Toploader AW50 (na setový 18-105 byl akorát)

• LowePro Toploader AW55 (pořídil jsem 55-200 a s často nasazenými makro kroužky je to akorát) do přední kapsy se v poho vejde i blesk a nějaký ten filtr. Nebo na dno položit 55-200 pak oddělovací polštářek a nad něj se stále vejde 18-105

• FOMEI fotobatoh, typ nevím. Má spoustu předních kapes pro mne naprd, ale hlavně má popruh jen přes jedno (levé) rameno. Doost nepohodlný - ale byl věnován zadarmo tak... Ale stejně jako AW50 ho čeká výměna za lepší

Registrace
    Jul 2014
    Fotografií
    2

Jinak já mám brašnu Lowepro EX 120, ale začíná být pomalu malá. Jelikož v ní nosím foťák, 3 baterie (resp. 2, protože jedna ztrácí kapacitu), 3 paměťovky a už se tam nevleze nic, tak nevím jestli se nemám poohlédnout po něčem větším.

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Lowepro Cirrus 110. Vejde se tam Samsung NX11 + 18-55mm + 50-200mm + 30mm objektiv (v jakékoli konfiguraci s nasazeným objektivem). Pak mám ještě jednu větší brašnu (myslím, že také Lowepro), ale tu moc často nepoužívám.

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    11

Já jsem vybral Lowepro Rezo 160. Na CSC je docela velká, ale s ohledem na moji nerozhodnost kolik objektivů zrovna vzít je docela na fest. Vejde se do ní tělo a 3-5 obj.

Registrace
    Jul 2014
    Fotografií
    2

Kdybych se tedy teoreticky chtěla poohlédnout po něčem větším, co byste doporučili?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006
    Fotografií
    61

Mam dva. v pripade ze netaham moc veci a nejedu na dlouho a nepotrebuji ssebou veci jeste mimo foto techniky taham tohle:
    KATA - D-3N1-20. Horsi to ovsem bylo ve chvili .. kdy jsem potreboval tahat fotokramy a jeste vzit dalsi veci jako notebook .. obleceni .. a nejake dalsi nezbytnosti .. po delsim vyberu vyhral tento batoh a zatim spokojenost .. Adventure K4L v2 35L Hiking Camera Pack

Občasný diskutér Avatar uživatele kubusf
    Registrace
    Aug 2011
    Fotografií
    59

Ahoj Baji.
    Já myslím, že mimo to zhodnotit, co se vše do obalu má vejít, je potřeba také zhodnotit KAM, do jakého prostředí, a také jak dlouho focení potrvá. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že celodenní "procházka" v terénu s brašnou přes rameno a v ní foťák s třemi objektivy moc na náladě nepřidá. Na to se hodí spíš batoh. A osobně doporučuji něco univerzálního do čeho se dá přibalit i pár osobních věcí, doklady, malé pití a tatranka :-D. Brašnu mám a občas ji používám - je to víc poruce, když chci rychle pro aparát. Osobně jsem i do brašny Lowe pro Nova AW 160 dovedl nacpat DSLR a tři objektivy 300, 200 a 50mm..holt se to musí dobře poskládat..
    Když jsem usoudil, že se to takle nosit po poli nedá, koupil jsem starší Orion Trakker batoh. Dole jsou fotověci a nahoře prostor třeba na větrovku a sváču. Z důvodu lenosti to z batohu do brašny mockrát neputovalo, ale svědčí to také o tom, že batoh je prostě do terénu pro mne pohodlnější. To či ono by mělo být bezpečné pro aparát a doporučuju s externí pláštěnkou...na wodotěsnost obalů po několika lijácích nespoléhám. Tak dobře vyber ;-)) a ať je z toho taky radost..

Registrace
    Jul 2014
    Fotografií
    2

to kubusf: Jelikož nemám zrcadlovku, tak objektivy není třeba řešit. Mám brašnu LowePro EX 120, do které se vejde celkem málo, což je problém. Jaký batoh bys doporučil? (jsem vozíčkář)

Občasný diskutér Avatar uživatele kubusf
    Registrace
    Aug 2011
    Fotografií
    59

ahoj podruhé :-)

No byl jsem se kouknout, v čem že jsem nosil UZ..takovej větší ...velikosti malé DSLR. Pořídil jsem na to Lowepro Edit 120+ ..což zřejmě nebude větší, než máš, ale dospodu brašny je připojený na pás suchého zipu přídavný modul...placatá kapsa, asi 7cm vysoká, kam se mi vešly další prkotiny...filtry clona, baterie i s nabíječkou...a podobně. Dobrý systém - když kapsu nepotřebuješ - necháš to doma. Jediný problém u toho byl s pevností toho přídavného prostoru. Musel jsem to vystužit , aby to drželo tvar. Nemám rád placatý věci ;-)..
    Být Tebou zkusil bych podobně rozšířit užitnost stávající brašny..různé kapsy a kapsičky na foto se prodávají extra a dá se to navléknout třeba na řemen brašny...chce to popřemýšlet.

Občasný diskutér Avatar uživatele Kissofdark
    Registrace
    Mar 2014
    Fotografií
    7

Lowepro Passport Sling - koupila jsem ji kvůli nenápadnosti a multifunkčímu použití. Mám v ní přihrádku, kde mám fotovýbavu (Olympus E-PM2 + 3 skla) a zároveň místo na svačinku, doklady a další potřbné věci
    Akorát má hodně kapes a někdy hledám, kam jsem co dala (umění najít náhradní baterku v 9 kapsičkách)

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Taky se momentálně poohlížím po něčem do čeho by se vešel D610+grip + 24-70 a pevná 50mm ale zatím nic Neporadí někdo? Nechci nic obřího...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Pavel Olivík
    Registrace
    Sep 2010
    Fotografií
    8

...já používám na kolo a lehkou turistiku po krajině batoh Lowepro Photo Sport Sling 200 AW a v pohodě se to tam myslím vejde a ještě nahoře máš místo na nějakou svačinu...a jsem s ním spokojený,teda pokud netahám víc objektivů...

Občasný diskutér Avatar uživatele Antivir123
    Registrace
    Jan 2014
    Fotografií
    117

když mám zoom tak "jen tak" popř v podpaží, kolem krku jinak nějaky lowepro 160 . nápadná aůe praktická (malých skel se tam vejde hodně nebo 2 zoomy plus 2 pevny plus nabijecka plus aa adapter plus pár eneloopu a balonek s cistici sadou na cip.)/ batoh.

kup něco co neřve - tady je foťák

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Natáčíte svou zrcadlovkou video?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-10-2010, 17:01