Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Techniky focení: fotografie

Neregistrovaný (0)|17.8.2014 21:27
Tazatel: Pida

Znění dotazu: Dobrý den, založili jsme si s přítelkyní začínající fotostránky "fotolil.kvalitne.cz", jsme rádi za každý názor.
Díky Pida a Limelka
rousini (738)|17.8.2014 22:15
Při vší úctě a jakože bývám s komentáři zdrženlivý, tohle je bída s nouzí. Fráze Copyright zde působí jako dobrý joke.
Tyhle fotky zaujmou rodinu a přátele. Udělat si s tím účet třeba na rajčeti nepovím popel. Ale k prezentaci, k prezentaci tady nic není. Obsahově ani technicky.
Baji14 (54)|18.8.2014 10:38
Sice jsem začátečník, ale mě se fotky taky moc nepozdávají.
Dzany80 (126)|18.8.2014 11:37
Sorry, ale ve slove vitejte se pise mekke i. Uz nemusim otvirat dalsi odkazy a odradi me to.
tlacenka01 (23)|18.8.2014 16:24
no a ten font s cernym pozadim je take...rekneme uzivatelsky neprivetivy....
rousini (738)|18.8.2014 20:17
Ono by to taky chtělo trošku se zamyslel a dát domu nějakou smysluplnou adresu. Třeba fotoblogisek.cz, aby se dalo očekávat nějaké to překvapení. Já jsem to včera nesjel celé. Pravda občas se tam najde v krajině zajímavá scéna a snad i pohled, ale zrovna záložky umění a lidé jsou fakt slabé. Navíc absolutně nemáte techniku na kvalitní focení, jak si asi myslíte, i když talenti dovedou zachytit obsah i mobilem.
Navíc když je těch fotek tak málo, tak by je měl spojovat nějaký motiv nebo alespoň ve skupině barevný tón, aby prohlídka působila uceleně.
kultus (1295)|18.8.2014 20:56
No je to pida-bida :) ale tak zacit se nejak musi, spis to chtelo nechat zkritizovat pred vypustenim. Font hodne amatersky vypadajici, proti cerne jako pozadi nic nemam, v noci netaha oci, ale co takhle dat do hlavicky neco co ma byt pro web a vas charakteristicke. Nejlepsi co jsem tam videl byl snad ten vodopad/jez na zacatku galerie. Co se tyce TK fotek: dost spatna! takze rozhodne nedavatv plnem rozliseni, k cemu to komu bude :) a doporucuji koupit neco s cim se da opravdu ta umelecka fotka aspon trochu udelat, do zacatku klidne nejaky profikompakt nebo levnejsi CSC. Evidentne vas foceni bavi tak to chce aspon trochu zainvestovat, do ceho investovat kdyz ne do konicku :) Tyhle fotky bych nedal ani na FB kdybych tam chodil...No hodne hodne zkouset to chce a naucit se fotit, tak hodne stesti...