Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 35

Téma: Víkendová diskuze: Jaké informace byste očekávali od webu nabízejícího fotografickou techniku?

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006
    Fotografií
    1

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Jaké informace byste očekávali od webu nabízejícího fotografickou techniku?

Buď jste již sami nakupovali nebo se setkali s internetovými obchody. Které informace vás přesvědčili, že jste si daný výrobek koupili právě tam? Máte nějaké zkušenosti? Ať už jsou vaše zkušenosti s e-shopy jakékoliv - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Filcka
    Registrace
    Feb 2007

Od internetového obchodu očekávám dobrou cenu a pozitivní reference předchozích zákazníků. Na informace použiju Google.

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Pokud možno by měl mít co nejširší nabídku včetně nějakých těch trochu exotičtějších výrobků, plné zobrazení technických údajů, diskuze také nezaškodí. Každopádně je výhodou co nejnižší cena, ale na to si zas tak nepotrpím (pokud vím, že obchod má dobré reference nebo já sám s ním mám dobré zkušenosti, jsem schopen akceptovat i trochu vyšší cenu, rozhodně ne předraženost).

Registrace
    Nov 2006
    Fotografií
    1

A co třeba taková možnost osobního odběru? Využíváte ji? Za sebe musím říci, že jak kdy. Nicméně, když se to hodí, je to velmi vhodné.

Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Možnost osobního odběru nevyužívám, protože Ostravsko je děsná ďura a nic tu není. I když jsem teď objevil jeden ostravský obchod s fotografickou technikou, asi stejně zůstanu u internetu.

Registrace
    Nov 2006
    Fotografií
    1

To neříkej, že třeba v Ostravě nenajdeš žádný obchod s foto. Když by se jednalo o nějakou mini věc, tak si troufám říct, že se to ani kvůli poštovnému nevyplatí objednávat.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele dkas
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    28

Osobní odběr je taky docela dobrej, že si to člověk může ošahat než si to odnese. Pak řešit nějaký nesrovnalosti, ne e...

Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Citace Původně odesláno od Petr S. Zobrazit příspěvek
    To neříkej, že třeba v Ostravě nenajdeš žádný obchod s foto. Když by se jednalo o nějakou mini věc, tak si troufám říct, že se to ani kvůli poštovnému nevyplatí objednávat.
    Kvůli recenzi Olympusů jsem potřeboval redukci MASD-1 (novinářská balení fotoaparátů Olympus ji neobsahují). Musel jsem ji objednat přes net, protože nejbližší skladem byla v Olomouci :-) Takže mě 1/3 ceny stálo poštovné :-) I tak se mi to vyplatilo, protože kdybych si to objednal v Ostravě třeba telefonicky (a kdo ví, kdy by byli schopni to naskladnit, když všude píšou do 14 dnů), stála by mě ta redukce od 290 Kč + benzin (nejčastěji kolem 360 Kč). Takto jsem ji měl z netu za 226 Kč + 100 Kč poštovné :-) Paměťové karty jinak kupuju normálně v Alfě, ale tuto redukci nevedou.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    12

Citace Původně odesláno od Milan Šurkala Zobrazit příspěvek
    Možnost osobního odběru nevyužívám, protože Ostravsko je děsná ďura a nic tu není. I když jsem teď objevil jeden ostravský obchod s fotografickou technikou, asi stejně zůstanu u internetu.

Já v Ostravě nemohu sehnat debilní krytku na 52 objektiv Canon A platit 120kč poštovné se mi kvůli ní nechce.

Nováček
    Registrace
    May 2009

najviac sa mi páči ked sú tam ohlasy zákazníkov, tam vidím nielen to či sa produkt páči ale aj kolko ludi v tom obchode nakupuje...(samozrejme len orientačne nie každý píše a naopak môžu si to písať sami predacovia)...samozr. musí mať prehlanú stránku aby som vôboc našiel to čo hladám...

add.: nakupoval som už veličo cez net. ale osobne som bol prevziat len svoj notebook hlavne preto že som si ho mohol prezrieť pred odberom (predsa je to dost penazí a bál som sa) a bol o tolko lacnejší že sa mi oplatilo trepat do Bratislavy (bývam nedaleko Nitry)

Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Citace Původně odesláno od Karlos5573 Zobrazit příspěvek
    Já v Ostravě nemohu sehnat debilní krytku na 52 objektiv Canon A platit 120kč poštovné se mi kvůli ní nechce.
    No je to tady dost bledé, protože je to tak pěkně zastrčeno u hranic, že jediný směr, kam se člověk může vydat, je západ (což je omezení na čtvrtinu toho, co mají k dispozici šťastlivci bydlící ve vnitrozemí :-)). A překvapivě tady v Ostravě a okolí nic není. A to tu jsou jen samá velká města jedno na druhém.

Registrace
    Nov 2006
    Fotografií
    1

Tak to je fakt zajímavé, jsem si myslel, že v Ostravě takové problémy mít nebudete :-)

Registrace
    Feb 2007

Nelži.

Citace Původně odesláno od Karlos5573 Zobrazit příspěvek
    Myslím, chlapci z Ostravy, že jste lehce neschopní...

http://www.softcom.cz/produkt/2722a0...e/usm/?flist=1
    Naposledy upraveno uživatelem Filcka: 22-05-2009 v 20:43

Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Citace Původně odesláno od Filcka Zobrazit příspěvek
    Myslím, chlapci z Ostravy, že jste lehce neschopní...
    Chlapci z Ostravy (já teda z Havířova) by měli rádi některé věci i skladem a nemuseli u poloviny zboží čekat týden až dva, než se někdo uráčí dojednat zboží u dodavatele. ;-)

Registrace
    Feb 2007

Chlapci z Ostravy (já teda z Havířova) by měli rádi některé věci i skladem a nemuseli u poloviny zboží čekat týden až dva, než se někdo uráčí dojednat zboží u dodavatele. ;-)
    Kdo si počká, ten se dočká.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-05-2010, 10:27
  2. Víkendová diskuze: Jaké scény nejraději fotíte?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 20-12-2009, 20:46
  3. Víkendová diskuze: Kde nakupujete fotografickou techniku?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-10-2009, 12:03
  4. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-09-2009, 22:49
  5. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-08-2009, 17:14