Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Pomozte vybrat fotoaparát s wifi a vstupem pro externí mikrofon

matousch@gmail.com (2)|25.1.2015 16:37
Několik dní surfuju a snažím se najít foťák do 12.000,- Kč, který by měl zároveň podporu wifi připojení a vstup pro externí mikrofon jack 3,5 mm.

Nedaří se mi nic takového najít. Poradí někdo?
romana51 (311)|25.1.2015 16:47
Máš toho tady na těchto stránkách málo? Jsou tu i odkazy na recenze, jen nebýt líný!! Zkus třeba zagooglit, už tady bylo takových tazatelů kopice, kdo myslíš že bude pořád
opakovat do nekonečna to samé?
Milan Šurkala (3381)|25.1.2015 17:53
Jednou by ta otázka snad mohla stačit. Jste na nejlepší cestě takto číst akorát nenávistné komentáře a žádné rady. Ty další kopie jsem Vám smazal, než Vás tady rozcupují.
matousch@gmail.com (2)|25.1.2015 18:27
Tak to jsem nečekal hned takového jedu. Samozřejmě pokud by mne při mé nedokonalosti jen vzdáleně napadlo, že se může tento dotaz někoho takto hluboce dotknout, tak bych si nikdy nedovolil vás okrádat o váš jistě drahocenný čas.

---------- Doplněno v 18:27 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 18:24 ----------

Děkuji, nechtěl jsem to tady nějak zahlcovat, ale dal jsem to do každé kategorie, protože zase tak nezáleží na tom, zda by se jednalo o zrcadlovku, nebo kompakt.
Milan Šurkala (3381)|25.1.2015 18:47
Když na tom nezáleží, stačí to dát do jedné z nich a v dotazu napsat, že je jedno, o jakou kategorii půjde. Takhle tu jsou zbytečně tři diskuze na jedno jediné téma, nepůsobí to vůbec dobře. Působí to totiž sebestředně (takže bych naopak takové reakce čekal okamžitě) a jak je dobře vidět, nedělá to dobrotu a dozvíte se mnohem méně, než kdyby to bylo v jedné kategorii.

Zpátky ale k tématu. Osobně si teď nevzpomínám na žádný fotoaparát, který by toto v dané cenové kategorii splňoval. To bude muset jít cenově poněkud výše (napadá mě Nikon D3300 s dokoupením Wi-Fi modulu nebo naopak Wi-Fi fotoaparáty s dokoupením modulu pro externí mikrofon, např. některé CSC fotoaparáty Sony).
joeh (3352)|28.1.2015 20:18
[QUOTE=romana51;36382]Máš toho tady na těchto stránkách málo? Jsou tu i odkazy na recenze, jen nebýt líný!! Zkus třeba zagooglit, už tady bylo takových tazatelů kopice, kdo myslíš že bude pořád
opakovat do nekonečna to samé?[/QUOTE]

romana51 - zbytočne podráždená reakcia, vymenuj aspon pár prístrojov...
jinryd (2)|29.1.2015 11:35
Samsung nx30
aragonn (55)|29.1.2015 19:19
Panasonic G6