Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Brasna na kolo?

Nováček Avatar uživatele Juice84man
    Registrace
    Mar 2008
    Fotografií
    1

Dobry den.
    Resim docela zapeklity problem. Rad jezdim na kole, ale jeste radsi fotim. Rad bych toto nejak spojil dohromady, ale mam problem s brasnou na kolo. Nikde jsem totiz nenasel zadny specializovany vyrobek pro tento ucel. Ted to resim dost improvizovane brasnou s mapovnikem na riditka, jenze ta nejni stavena na tak velkou vahu a prozerava se mi jeji latka v miste, kde se do ni opira plastova deska, ktera drzi v brasne uchyty na riditka. Na prilozene fotografii je to trosku videt. Je to foceno mobilem, tak prosim omluvte kvalitu.
    Nevite tedy nekdo o nejakem podobnem reseni na riditka, ale pevnejsim? Ono i polstrovani uvnitr je v podstate nulove a v pripade nehody by to fotak neprezil. Do tohodle se mi vejde Zrcadlo s objektivem, dalsi objektiv a blesk. Chtel bych minimalne stejny prostor.
    Naposledy upraveno uživatelem Juice84man: 14-06-2009 v 15:59
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Filcka
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Juice84man Zobrazit příspěvek
    Rad jezdim na kole, ale jeste radsi fotim. [/URL]
    Foťák jednoznačně do batohu na záda, brašna na řidítkách bere všechny nárazy z řidítek reskeptive předního kolo, ochrana foťáku je prakticky nulová. Až se ti to utrhne, budeš mít po ptákách a po foťáku...

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Přesně tak! Na kolo jedině s batohem! Taky to tak dělám a navíc jde k batohu připevnit stativ

Registrace
    Mar 2008
    Fotografií
    1

Kolo je odpruzene a po terenu moc nejezdim. Jako obrovskou nevyhodu batohu vidim totalne propocena zada. Ale asi to tak nakonec dopadne.

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

No ja to resim batohem a v nem mam jeste fotografickou brasnu, ve ktere jsou fotaky (to aby se nepobily navzájem) :-) Zpocená záda? Nejezdím rychle, abych se nezpotil :-)

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Juice84man Zobrazit příspěvek
    Kolo je odpruzene a po terenu moc nejezdim. Jako obrovskou nevyhodu batohu vidim totalne propocena zada. Ale asi to tak nakonec dopadne.
    Propocená záda jsou s kvalitně odvětraným batohem blbost. Já vozím tenhle Vape Rucksack...

a je v pohodě. Foťák mám v pistolovém pouzdře se základním objektivem, další objektivy po stranách v olačkách od CaseLogic. Vidíš tu škvíru, kde se schovává ovečka? To je prostor mezi zády a batohem cca 5cm široký, kudy cirkuluje vzduch, záda se opírají jen o ty dva síťované popruhy, o bederní pás a nahoře mezi lopatkama o horní část batohu. Doufám, že je to jasné Batohy podobného střihu se stejnou plastovou kostrou (ten černý nesmysl, ke kterému směřují oranžové šipky) dělá i Axon a McKinley, nejspíš to pro různé značky šijou v jedné čínské fabrice... Víc zapařenou budeš mít zadel, pokud nemáš sedlo s dírou uprostřed...
    Naposledy upraveno uživatelem Filcka: 16-06-2009 v 18:08

Registrace
    Mar 2008
    Fotografií
    1

Jo, to je presne batoh, ktery vlastnim taky. Neco s tim vymyslim. Diky za tip. Ja ho mel dotedka jen na noseni do prace.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    12

Filcka to je parádní batoh. Ještě jsem tohle neviděl asi koupím nový

Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Karlos5573 Zobrazit příspěvek
    Filcka to je parádní batoh. Ještě jsem tohle neviděl asi koupím nový
    Mám ještě menší batoh taiwanské cyklistické značky Pack'n'Go (ten je starý už cca 10 let), místo plastové kostry má výstuž hliníkovým pavoukem, na zádech síťku, ale je malý, tak na vak s pitím, bundu a malou svačinku. Oba batohy mají vespod schovanou pláštěnku. Momentálně se mi ho nesce fotit...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele dkas
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    28

Já si teda záda propotím vždycky a čímkoli A zase se snažím jezdit rychle, ono se pak člověk (aspoň já) potí, když na chvíli zastaví...

Podobná témata

1. Brasna na Panasonic Lumix FZ28
    Od kkatus v sekci Pouzdra a brašny
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-10-2009, 17:43