Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: problém s novým OLYMPUS OM-D E-M10

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Před pár dny jsem zakoupil nový OM-D E-M10, vše funguje jak má jen v režimu iAuto a PASM a ART se mi na displayi vůbec nezobrazí live náhled, zobrazí se pouze černá obrazovka plus vodováha po přepnutí info variantně celá černá obrazovka nebo kompletní informace,
    v hledáčku je obraz v pořádku. Když fotoaparát dám do režimu scéna, kamera nebo seskupení fotek tak live náhled funguje zcela v pořádku.
    Netušíte kde může být problém nebo kde se dá live zapnout? Nikde v menu jsem zapnutí live náhledu nenašel.
    Foťák to dělal jak uplně nový s továrním nastavením a firmwarem 1.0 tak i po upgrade firmware na 1.2

pls help, jelikož jsem foťák koupil před 10dny mám pouze 2 prac dny na případné vrácení .)

objektiv tam mám 12-40, F2,8 PRO - (jiný nemám, tím to ale nebude vzhledem k fukčnosti live náhledu v pár režimech)
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    May 2006

A nemáš to přepnuté do hledáčku?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Hledacek mam v auto rezimu kdy se aktivuje prilozenim oka. Kdyby to bylo pouze v rezimu hledacku tak se snad live nezobrazi ani v rezimech scena, video, skladane foto. Nicmene je mozne ze to tak ma byt, zkusil jsem ale prolest cele menu a nikde jsem zadnou volbu nenasel.
    Muze me nejaky majitel stejneho fotaku potvrdit ze mu live funguje i v rezimech iauto a PASM?

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

vomic :
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: oly.jpg 
Zobrazení: 242 
Velikost: 287.6 KB 
ID: 1575  

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    11

vomic: mám to stejně. Dokonce jsem to musel vyzkoušet, protože oční senzor nepoužívam. Foťák se mi houpe na krku a tak by hledáček furt svítil.
    Jinak, když přitom mačkáš INFO, tak se ti zobrazuje vodováha, tabulka supermenu nebo podsvícený černý displej. To jsou tuším volby, které lze upravit, ale mám to v globále jak píšeš...

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Diky moc, vyreseno. Toho prepinace jsem si vubec nevsiml moje chyba.

Podobná témata

1. Kompakty: Olympus XZ-10 nebo olympus E-PL3
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 27-06-2014, 08:55
  2. Problém s WIFI
    Od SevenKo v sekci Volná témata
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-01-2014, 18:44
  3. problém s Canon 60D
    Od RV_Honza v sekci Zrcadlovky