Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 32 z 32

Téma: Neoriginální akumulátory - důvěryhodné značky??

Občasný diskutér Avatar uživatele jonashredblocks
    Registrace
    Jul 2010
    Fotografií
    289

nephilim: Tak peníze mi vrátit museli, bylo to během 14 dnů od e-nákupu. Prej se s tim nesetkaly, ale když zrovna náhodou já dostanu kus, co se po 10 fotkách o čárku vyije, tak věř tomu... Jinak ty asi vůbec nekoukáš na displej, co? Já docela dost, takže určitě to je to, co mi to vybíjí, plus jsem zatim fotil hodně venku (procházky v lese) a tam ty teploty max lehce nad nulou udělají své. Ono fakt to o tom, jak to člověk používá, ono to moje první nabití a jen 300 fotek bylo právě ovlivněné tím, že jsem hodně věcí nastavoval na velkým displeji, prohlížel fotky, fotil v zimě... Asi nemá to cenu dál rozpitvávat, mám teď 2 originály a jsem teď spokojen, nemusim už nic řešit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele nephilim
    Registrace
    Sep 2008
    Fotografií
    89

jonashredblocks: Fotky na displayi průběžně kontroluji, ale třeba u toho nedělního focení to šlo vždy těžko, většinou až po každé jedné choreografii. Tanečnice se nezastaví, abych si mohl zkontrolovat fotku, ani mi něco nezatančí znovu, abych si to mohl cvaknout jinak.
    Při tomto typu focení, kdy mám prakticky stále namáčknuto, švenkuju a sleduji tanečnice, tak v režimu AF-C foťák stále přeostřuje, já do toho měním ohniskovou vzdálenost, tak možná sosám baterku srovnatelně jako tím prohlížením fotek.
    Jak píšeš, nakonec je to jedno, hlavně, že máš funkční akumulátor a jsi spokojený.
    Přeji dobré světlo.
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Akumulátory a baterie: Nabíječka pro Kodak?
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-11-2013, 08:33
  2. Používáte objektivy značky Sigma?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 23-02-2011, 09:48
  3. Akumulátory a baterie: Olympus FE-45
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-07-2010, 17:55
  4. Jaké značky je váš digitální fotoaparát?
    Od Karel Polívka v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 07-05-2009, 13:38