Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

foťák pro mamku

kiwicek (1)|15.7.2015 20:35
Dobrý den, můžu poprosit o tip na foťák pro moji mamku (60let), chce něco jednoduchého,velký displej nepotřebuje žádné funkce, jen aby vcelku pěkně fotil a netrvalo cvaknutí jednoho snímku 10 sekund (aby se lehce mačkala spoušť-kamarádka má Olympus VR-360 a to je tedy utrpení, než něco vyfotí, tak děti už jsou fuč, apod). Já mám Canony powershot a s nimi jsem max spokojená, tak přemýšlím také nad touto značkou i pro mamku a to CANON IXUS160 -něco v této cenové relaci (do 3000Kč) anebo jsou v této cenové relaci všechny na jedno brdo a fotí všechny tak pomalu? Ještě jsem se dívala na Sony Cyber-Shot DSC-W830.Děkuji za tipy Renata
rousini (738)|16.7.2015 09:46
V této kategorii fotí všechno špatně a nikdo, kdo se focením zabývá se o podobný brak nezajímá. Dneska podobnou službu udělá mobil. Ale pro staršího člověka může být aparát lepší volbou. Kdysi se tu jako trochu schůdné aparáty doporučovali Canony. Zajdi do obchodu a nech si jich pár předvést. Jdi po malém rozlišení (MPx) a dobré světelnosti (co nejnižší hodnota F/něco). Na rozsah zoomu neber ohled (velký neznamená dobrý).