Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Výběr nového fotoaparátu.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Dobrý den,

potřeboval bych pomoc s výběrem kompaktního fotoaparátu s výměnnými objektivy (předpokládámoznačení: fotoaparáty s EVF)

Fotoaparát budu využívat hlavně na cestování / dovolené, tudíž fotografování: krajiny, zvířat, lidí, měst. Cenová relace okolo 10 000,-.

Koukal jsem na Olympus PEN E-PL6 s objektivem 14-42mm a 40-150mm, ale trochu mám obavy, jelikož jsem už Olympus jednou vlastnil a trochu mě zklamal.

Předem děkuji za rady a návrhy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

Ahoj.
    Modelů je hodně, a všechny to zvládnou slušně. Je potřeba najít něco, co může o modelu rozhodnout. Olympusu se dnes neboj. Ty stroje jsou dnes někde dost jinde. Taky jsem si s Olympusem naběhnul, a tvrdil jsem, že už od nich nikdy nic nekoupil. No, dnes bych to bral zpět. Mají zajímavé nabídky, a přístroje velmi dobré. No, nutno vyzkoušet. Naposledy jsem třeba nekoupil olympus proto, že byl malý a hůře se držel. Nikoli kvůli tomu, že by byl technicky horší. To ani náhodou.
    Olympus PEN je dobrá řada.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Výběr nového fotoaparátu
    Od Mikynka v sekci Kompakty
    Reakcí: 66
    Poslední příspěvek: 13-06-2014, 07:42
  2. Pomoc při hledání nového fotoaparatu
    Od kikinova v sekci Kompakty
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-04-2013, 19:06
  3. výběr nového fotoaparátu
    Od m.a.g.g.o.t v sekci Kompakty
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 24-08-2012, 23:49
  4. Plánujete letos nákup nového fotoaparátu?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-09-2010, 21:23