Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Změnit pravidla?

Hlasujících
15. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Souhlasím s návrhem změn pravidel

9 60.00%
  • Nesouhlasím s návrhem změn pravidel

6 40.00%
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 85 z 85

Téma: Pravidla fotogalerie - nové pravidlo

Nováček
    Registrace
    Jun 2013
    Fotografií
    231

Dobrý den, před časem (14.12.) jsem zde napsal dotaz: proč se u nahraných snímků nezobrazuje EXIF. Dle mého mínění je to škoda, jednak mohli zkušenější upozornit na chyby při pořizování snímku. A také byla možnost se z EXIFu u ostatních snímků poučit. Může mi, prosím moderátor, nebo administrátor odpovědět. Děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele Rellik
    Registrace
    Aug 2009
    Fotografií
    16

Citace Původně odesláno od jagad Zobrazit příspěvek
    Dobrý den, před časem (14.12.) jsem zde napsal dotaz: proč se u nahraných snímků nezobrazuje EXIF. Dle mého mínění je to škoda, jednak mohli zkušenější upozornit na chyby při pořizování snímku. A také byla možnost se z EXIFu u ostatních snímků poučit. Může mi, prosím moderátor, nebo administrátor odpovědět. Děkuji.
    Myslím, že tohle je záležitost samotného systému na kterém jedou stránky a admin nebo moderátor k tomu neřeknou vůbec nic. Pokud chceš i nadále mít přehled v infomacích ohledně EXIFu, tak je asi jediné řešení plugin do prohlížeče. Nnapříklad pro Firefox je to Exifviewer... Je to sice zdlouhavější, ale funguje...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2010

Citace Původně odesláno od Rellik Zobrazit příspěvek
    Myslím, že tohle je záležitost samotného systému na kterém jedou stránky a admin nebo moderátor k tomu neřeknou vůbec nic. Pokud chceš i nadále mít přehled v infomacích ohledně EXIFu, tak je asi jediné řešení plugin do prohlížeče. Nnapříklad pro Firefox je to Exifviewer... Je to sice zdlouhavější, ale funguje...
    Dušane, díky. Chvilku mi to tedy trvalo, než jsem na to přišel, jak

Nováček
    Registrace
    Jun 2013
    Fotografií
    231

Relliku, díky za odpověď. Vyzkouším.

Nováček
    Registrace
    Nov 2015

Nebo FxIF, ve Firefoxu ... https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/fxif/
    Každopádně, správcům galerie velké díky za vyřazení Exif z veřejného prostoru, konečně se téma přesunulo na obsah díla, a nikoliv na šosácké mudrování nad parametry toho či onoho produktu z tokijské aglomerace.

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Dec 2012
    Fotografií
    71

Co jsou to zase za kecy, kolikrat me i nad peknou fotkou napadne cim to bylo foceno,protoze i dobre fotky lze nafotit spatnou technikou a naopak...nikdo te nenuti na to cucet. Nebo se stydis za to cim fotis? To snad ne... A myslim si, ze admin ma k tomu urcite co rict. Neni to jen tupy hlidac, mel by znat moznosti systemu nebo mit moznost to zjistit a jestli to bylo ze dne na den neco se muselo zmenit. Snad to stoji aspon za tu odpoved (zadosti k tomu tady bylo dost) ne kazdy je tady ITak...nejake nahrazky zobrazovani exifu jsou z nouze cnost jeste kdyz to tady donedavna perfektne fungovalo a bez nejakych akci navic...

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    11

Já bych ten exif uvítal. Kolikrát toho poví o fotografovi dost. Minimálně, jestli dovede z lejna uplést bič nebo jestli mu patří nadělat do ruk a nepustit k vodě.

Nováček
    Registrace
    Nov 2011
    Fotografií
    1

Zřejmě to někomu vyhovuje že tu nejde EXIF. Pochybuji že to je systémem.

Nováček
    Registrace
    Jun 2015
    Fotografií
    135

Přihlásil jsem se na digimánii po delší době, právě z důvodu, že mi vadili komentáře "duplicitních" uživatelů, kteří sami o sobě až takový um ve fotografii nepředvedli, za to kritikou na ostatní nešetřili. Jen doufám že sem tam ty tvrdší podmínky splním a občas některou mojí fotku zveřejníte. :-D Například nejsem nepochopil výtky jistého stěžovatele, že dávám ve 3 fotkách za sebou jaký si seriál jednoho tématu. Mě tato možnost uploadu přijde naopak jedinečná a zejména pro kategorii dokument, kde se dá znázornit jistý vývoj situace, avšak uznávám že jsem nováček zdejší galerie a tedy hledám své místo ale jen si dřepnout a koukat se mi vyloženě nechce.

Nováček
    Registrace
    Feb 2012
    Fotografií
    62

Souhlasím s kontrolou kvality fotek !

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Galerie: Hodnocení fotogalerie
    Od dkas v sekci Provoz Digimanie