Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 33 z 33

Téma: Super Refocus

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

Iste, s tým súhlasím.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Dec 2012
    Fotografií
    71

Citace Původně odesláno od joeh Zobrazit příspěvek
    pas!k - ďakujem za RB, bohužial tu ide o princíp - vrátit má ten, kto ukradol.

Čo sa týka filtrov, dneska sú veľmi populárne, nemusí každá fotka prísne dodržiavať realitu, je to moc fádne. Samozrejme je to vec vkusu. V prílohe je fotka s použitím ČB filtra a pridaním zrna, s realitou to má pramálo spoločného, no mne sa vidí lepšia ako originál :
    Vratim az k tomu bude duvod...zatim jsem ho nenasel.

...co se tyce filtru, CB proc ne. Kolikrat mi to zachranilo fotku, kdyz uz byly barvy uplne mimo nebo mi dosli napady co s fotkou. Ale to zrno, opet kdyz se to neumi akorat to zmrsi fotku. Tady to spis nez stara kinofilmova fotka vypada jako spatne postprocesovany zasumeny obrazek z mobilu.

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

kultus, si zlý, ale nevadí, oplatím sa dobrým skutkom - príjmi darček - fotografiu, ktorú určite poznáš. /body nekradnem/ Tebe ju venujem v špeciálnej ČB edícii s citlivým pridaním filmového zrna :
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: babizna.jpg 
Zobrazení: 98 
Velikost: 1.28 MB 
ID: 1680  

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Super soutěž s fotkami "Dříve" a "Dnes"
    Od janasla v sekci Volná témata
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-01-2011, 10:26