Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

brašna pro takovéto výletové foceníčko

Draken (36)|27.10.2015 10:42
Ahoj všem, dospěl jsem k názoru, že tahat v civilní (anti-fotografické) brašně druhý objektiv s peněženkou, mobilem, svačinou a klíči není to právé ...

měl by někdo tip na levnou prostornější brašnu kam se vejde zrcadlovka+objektiv 70-300+přechodový filtry,peneženka,mobil,klíče,sváča apod... (zase nechci lodní kufr) má to bejt na zámko-muzeo-přírodo-vycházko výlety

chtěl bych něco co jde rychle pohotově a snadno otvírat, ideálně magnet, suchý zip sekundárně pak třeba zipem
(fakt jsem nepřišel na kouzlo zipu co je otvíráním od těla, zkusil jsem si to a asi jsem retard nebo moc tlustej ale vždycky mam problém to zapnout v místě, kde se potkává tělo a zip)
celkově hledám a nějak nenácházim. A Brašna za 2000 to je pro mě dost drahá ručička ... A batoh nechci bych musel pořád sundavat...

Za tipy díky
pas!k (173)|27.10.2015 11:04
Je drahej (ja jej haluzi koupil za 1300,- ) ale je to nejlepsi bagl na cestovani pro me potreby a taham ho i na veskere reportaze. Vyzkousel sem 4 batohy pred tim a tohle ma bezkonkurencne nejlepsi pristup .. da se to otocit na hrud. Nosim v tom 70d + 70-200 + 11-16 + 17-55 a nabok se vleze jeste jedno mensi sklo .. obcas tam pridam pevnou 35. Vepredu kapsa na filtry karty .. atd ..

http://www.kata-brasny.cz/produkty/produkt/pl-lt-317-torso-pack-pro-light

PS: ta 70-200 se tam vleze nasazena na tele .. (s otocenou slunecni clonou)
Dan7 (411)|27.10.2015 11:51
No má nejoblíbenější je zatím brašna od Tamracu ze série Messenger, ale ta už se asi nedělá. Akorát nevím jestli se ti tam vejde zrcadlovka s nasazeným 70-300mm. Třeba Canon s nasazeným 70-200mm f/2.8 tam jde těžko a musím ho složit až na místě focení :).
V každém případě má široký popruh a dobře se nosí. A hlavně má pro mě ideální rychlé zavírání - suchý zip co drží a pak jednu přesku. Odepnu, vyklopím kapsu a vyndávám. Žádný zip na uzavření až na vnitřní kapsu nemá. Hlavní část s foťákem tak zůstává částečně pořád otevřená, ale má takové kryty přes hrany a úplně to stačí i na déšť. V přední části je větší kapsa na zip, kam se dávají filtry, karty, mobil apod.
Draken (36)|27.10.2015 11:56
tak tos sehnal hodně levně, koukal jsem na nabídku a tohle taky docela vypadá dobře, mě osobně se líbí ten dvojzip.. otázka jestli mi to velikostí bude stačit
http://www.kata-brasny.cz/produkty/produkt/dl-lt-312-b-torso-pack-cerny
pas!k (173)|30.10.2015 13:23
http://www.hama.cz/manfrotto-pl-3n1-25-foto-batoh-3n1-vel-25-rady-pro-light/#ctl00_webPartManager1_gwpTabContainer1_TabContainer1 tohle ted prodava ten samy clovek od ktereho jsem nakupoval za 3500,- s dvou letou zarukou .. taky dobra volba mel jsem neco podobneho ..
Draken (36)|2.11.2015 12:15
jo 3500 to už mi přijde moc ale hezký batoh ..
Draken (36)|4.11.2015 10:11
no nic zadal jsem to ježíškovi aby něco vybral, tak jsem zvědav jestli se trefí :D, nicméně díky kluci za tipy
Draken (36)|13.1.2016 09:29
tak nakonec se ježíšek pochlapil či spíš poženil a koupil tamrac apache 6